GANOCOFFEE výrobky

Ochutnejte kávu s Ganodermou od české firmy GANOCOFFEE s.r.o.

Pijte kávu s Ganodermou, která nepřekyseluje organismus a má blahodárné účinky na zdraví.

Vyzkoušejte i jiné výrobky Ganocoffee a sami poznejte rozdíl.

Pokud budete mít o tyto výrobky zájem, kontaktujte mě.

 

Ganoderma - královna léčivých rostlin

 

V Číně už po tisíciletí považují houbu Ganoderma (lat. Ganoderma lucidum, česky Lesklokorka lesklá, japonsky Reishi, čínsky Ling-zhi) za vynikající léčivou rostlinu. Je prvním tzv. „potravinovým doplňkem” s léčivými účinky, který nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Podporuje obranyschopnost organismu, účinně napomáhá předcházení chorob.

Vědecké výzkumy a pokusy potvrzují pozitivní účinky Ganodermy ve všech směrech, hlavně její schopnost čistit krev; zlepšuje krevní oběh a kvalitu buněk. Umožňuje správnou činnost vnitřních orgánů, zlepšuje slabou fyzickou kondici a posiluje imunitní systém. Prokazatelně je úspěšná při léčení těch nemocí, které jsou způsobeny špatným krevním oběhem. Pomáhá uchovat dobrý zdravotní stav a vitální vzhled.

Možná to zní neobvykle, ale Ganoderma má dvojí možný účinek - může zvýšit, ale i snížit krevní tlak - podle potřeby organizmu. Harmonizuje činnost imunitního systému a zvyšuje jeho přirozenou samoléčící schopnost.

Káva Ganocoffee neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak, mohou ji pít i lidé s vysokým krevním tlakem.

Houba Ganoderma (nazývaná Lesklokorka obyčejná) obsahuje téměř 200 výživných látek, důležitých pro náš organizmus. Nejvýznamnější z nich je organické germanium s proti nádorovými účinky, které v přírodě patří mezi nejúčinnější léčivé látky. Houba Ganoderma je léčivá rostlina, která nemá vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Zlepšuje všeobecný stav organizmu, napomáhá předcházení chorob.

 

Pravidelné a dlouhodobé užívání Vám přinese výrazné zdravotní účinky.

 

 

Černá káva s Ganodermou 100g    259 Kč (ve skle)

Černá káva s Ganodermou- rodinné balení. Dejte si šálek kávy pro zdraví! Ochutnejte kávu s Ganodermou od firmy GANOCOFFEE s.r.o. Pokud se nehodláte zřeknout požitku z pití kávy, ale přitom chcete pečovat i o své zdraví, máme pro Vás řešení. 

Sklenice obsahuje 100g. 2-3 lžičky do většího šálku (250ml),  poloviční množství do menšího šálku (125ml). 

Složení: instantní káva 96%,  Lesklokorka lesklá-Ganoderma lucidum 4%

 

             Černá káva s Ganodermou            259 Kč (krabička 20 sáčků x 3,5g)                                                                                                                        

Krabička obsahuje 20x3,5g. Z jednoho 3,5g sáčku uvaříte dvě silné kávy o obsahu 1,25 dcl.

Složení: instantní káva 96%, Lesklokorka lesklá-Ganoderma lucidum 4%

 

GANOTEA - zelený čaj s Ganodermou    139 Kč (20 x 1,75g)

GANOTEA "ZELENÝ ČAJ S GANODERMOU LUCIDUM" Zelený čaj obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek, z nichž nejvýznamnější jsou katechiny: Gallokatechin, Epikatechin, Epigallokatechin, Epikatechin-3-gallát a Epigallokatechin-3-gallát. Vynikají svými antioxidačními vlastnostmi, kterými snižují tvorbu volných radikálů a tím brání oxidačnímu stresu.

Houba Ganoderma Lucidum (Lesklokorka Lesklá) obsahuje téměř 200 výživných látek, důležitých pro náš organizmus. Nejvýznamnější z nich je organické germanium s proti nádorovými účinky, které v přírodě patří mezi nejúčinnější léčivé látky. Houba Ganoderma je léčivá rostlina, která nemá vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Zlepšuje všeobecný stav organismu, napomáhá předcházení chorob.

 

Ganoderma kapsle 319 Kč (60 kapslí)

GANOCOFFEE Reishi exktrakt je mnohonásobně koncentrovanější než sušený prášek z hub. Obsah polysacharidů v extraktu je minimálně 36%. Dávkování: 1-2 tobolky denně. Složení:100% exktrakt  Reishi(Ganoderma lucidum)  Obal tobolky: vegan kapsle z HPMC( hydroxypropylmethylceluoza-neobsahují želatinu-vhodné i pro vegetariány) Obsah balení: 60 kapslí á 300mg extraktu Reishi/Ganoderma lucidum lat.,Lesklokorka lesklá čes./ Upozornění: Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětěm do 3 let.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Ukládejte mimo dosah dětí.Výrobek neobsahuje konzervační látky,barviva,lepek a kofein.

Horká čokoláda s Ganodermou    159 Kč (250g)

GANOCOFFEE horká čokoláda je vyrobena z nejkvalitnějšího kakaa,produkt je obohacen výtažkem Ganodermy(Reishi-Lesklokorka lesklá),vyniká jedinečnou čokoládovou chutí, ke konzumaci jí nabízíme formou prášku-instantní směsi. Složení:cukr,kakao(obsah kakaa v sušině min.25%),sušená syrovátka,sušené odtučněné mléko.Stabilizátor:Guar gum E412,Xanthan gum E415,Karrageeran E407.Ganoderma lucidum-Lesklokorka lesklá 1%.Výrobek obsahuje mléko a výrobky z něj.Návod k přípravě: 20g(4vrchovaté čajové lžičky) nasypejte do 150ml šálku,za stálého michání zalijte horkou vodou nebo mlékem(90°C). Dle chuti osladte.Hmotnost: 250g.

 
Pokud budete mít o tyto výrobky zájem, kontaktujte mě.