Diamantová voda

Diamantová voda je rozdávána zdarma, neplatí se za ni !

Diamantová voda je pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání.

Diamantová voda pochází z Francie a autorem použité technologie je Francouz Joël Ducatillon. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu Diamantovou používá speciální číselné kódy a hudbu. Technologie představuje sestrojení kódovacího přístroje, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Zjednodušeně by se dalo říci, že běžná pramenitá voda se promění ve vodu velmi živou, inteligentní.

 

Jak postupujeme při vkládání informací a našich záměrů do Diamantové vody? Jednoduše si vezmeme do ruky skleničku s Diamantovou vodou a nahlas vyjádříme svůj záměr, úmysl nebo přání, např. zlepšení určitých zdravotních potíží nebo jejich vyléčení, ale také řešení obtížných životních situací, problémů apod. Energie těchto vyslovených úmyslů a přání opustí plexus solaris a informace se zaznamená do Diamantové vody. Pak se postupně dostavují výsledky. Ty jsou závislé na síle vyvolaných emocí při vkládání informací. Přání a úmysly je vhodné vkládat do Diamantové vody i několikrát denně, účinek se zesiluje. V některých případech tato voda reaguje okamžitě.

 

Odkud se vzal název Diamantová voda? Má to něco společného se skutečnými diamanty? Nejdříve to byly skutečně pravé diamanty, zkrystalizovaná forma uhlíku, vzácný nerost - drahokam, který vzniká v přírodě za obrovského tlaku a teplot. Diamantová voda byla původně voda, pocházející z přírodního léčitelství a léčitelského umění Hildegardy von Bingen, přírodovědkyně, teoložky, věštkyně a lékařky, žijící ve 12. století. Její tehdejší technologie spočívala v tom, že do pramenité vody byly vloženy surové nebo broušené diamanty. V případě naší Diamantové vody se ale jedná o nově vyvinutou vodu, která obdržela pouze identické jméno. Co je na ní ale obzvlášť úžasné, že se během jedné a půl hodiny sama reprodukuje a tím je možné ji velmi rychle rozšiřovat.

 

Co víme o historii Diamantové vody? Autor technologie Joël Ducatillon byl povoláním hudebník a jazzový pianista do té doby, než se stal přírodním léčitelem. Od roku 1990 začal pociťovat, jak přes něj proudí nějaká zvláštní energie a nakonec ztráta zaměstnání, rodiny i bydlení pro něj znamenaly nástup nové životní cesty. V roce 1994 měl tři sny, které postupně vedly ke vzniku Diamantové vody. Bylo mu sděleno, že sestrojí přístroj a ten se bude nazývat DNS 850. Tento přístroj otevře dveře k novému poznání.

Joël Ducatillon pak začal své sny realizovat. Studoval kvantovou fyziku a v meditacích se mu vrátily vzpomínky z dob Atlantidy. Tehdy se totiž měl tento výzkum již provádět. V roce 1996 vznikl první přístroj ve tvaru válce z plexiskla, ve kterém byla zabudovaná energetická spirála. V roce 1997 a 1998 Ducatillon přístroj zdokonaloval až vytvořil válec ze skla. Použitím urychlovače částic či mechanizmu cyklotronu se zaměřil na řadu energií včetně zvuků. Pak začal experimentovat s plynem kryptonem. Krypton uchovává v paměti všechno, co je přes něj přenášeno. To bylo základem pro kodifikaci 850 matematických, geometrických a hudebních vzorců uvnitř zapečetěného válce. Tyto kódy se podobají kódovaným informacím, jaké se objevují v lidské DNA. Zařízení je tedy nazváno DNS 850. Ve válci bylo do paměti vloženo kolem 900 kódů. To však autor stále ještě netušil, že by se takový přístroj měl používat k přeměně vody.

V říjnu 1999 vznikla první Diamantová voda a to tak, že přístroj byl na dobu 12 hodin vložen do nádoby s vodou. Aby se získala další Diamantová voda, musel by se tento postup stále opakovat. O měsíc později se však Joël na své přednášce v Paříži setkal se židovskou skupinou lidí, kteří ovládají židovské učení Kabala. Výsledek tohoto setkání byl takový, že vynálezce přidal do Diamantové vody další kódy v hebrejštině. V dubnu roku 2000 se díky těmto novým kódům stala Diamantová voda násobitelná.

Joël Ducatillon ve svém výzkumu vody stále pokračuje. Diamantová voda působí na úrovni 5. dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu již existující Diamantovou vodu ať se nachází kdekoliv na zeměkouli. V roce 2001 byly vodě přidány kódy vitamínů, hormonů a minerálních látek. Jestliže se tedy vašemu tělu nedostává třeba železo, pak kódy zaznamenané ve vodě o tom přinesou informaci a železo se může v těle samo vytvořit. Kódy obsažené v diamantové vodě mají souvislost s konstelacemi hvězd a souhvězdí, dále jsou zde kódy se vztahem k Platónovým tělesům, k určitým geometrickým obrazcům a především se vztahem k esenci života, což je plán nebo systém, který posouvá lidstvo v jeho znalostech dopředu.

Autor technologie nejprve prodával Diamantovou vodu v malých lahvičkách a lidé si ji rozmnožovali. Díky takto získaným financím mohl vycestovat do Quebecku, aby tuto francouzsky mluvící kanadskou provincii s Diamantovou vodou seznámil. Od června roku 2002 je DIAMANTOVÁ VODA ZDARMA. Užívá se a slouží ve více než 60 zemích světa. Dostává se dál do řek, jezer a moří. Jedna z mexických nemocnic ji dává svým pacientům.

 

Jaké jsou účinky Diamantové vody? Účinky jsou skutečně neuvěřitelné a mnohostranné. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus od škodlivých látek a odplavuje je z těla ven, uvolňuje a likviduje nashromážděné energetické bloky, je schopna léčit mnoho nemocí. Působí pozitivně nejen na lidi, ale i na zvířata a veškerou vegetaci na naší Zemi. Diamantová voda je srovnávána s léky, především s homeopatií a fytoterapií.

 

Má Diamantová voda nějaké vedlejší účinky? Musíme upozornit na to, že Diamantová voda je velmi silná a může na počátku užívání vyvolat prvotní reakce jako je angína, rýma, migréna nebo jiné neobvyklé potíže. Těchto prvních příznaků se nemusíme obávat, tělo totiž startuje ozdravný, léčebný a detoxikační proces. Veškeré potíže brzy vymizí a vše se znormalizuje. Je to podobné jako u homeopatického způsobu léčby.

 

Kde všude se může Diamantová voda využít? Doporučuje se, aby Diamantovou vodu pili všichni lidé. Ovšem starší lidé ji někdy odmítají s odůvodněním, že jim už nestojí zato měnit své návyky. Diamantová vody působí protizánětlivě, desinfekčně, čistí a bělí zuby, hojí rány, léčí nemoci. Každý si ji musí vyzkoušet individuálně sám. Diamantovou vodu můžeme pít jako běžný nápoj, ale výborně se hodí k vaření čaje, kávy, polévek a veškerých pokrmů. Vařením ani zmrazením se její účinky nezničí, zůstává nezměněna. Diamantová voda snižuje účinky alkoholu a kofeinu, může se tedy míchat například i s alkoholem.

Všechna zvířata jako psi, kočky, koně, ale i ptáci budou dávat Diamantové vodě vždy přednost, pokud budou mít na výběr. Lze ji dávat i hospodářským zvířatům.

Diamantovou vodu můžeme nalévat do koupelí, používat ji do zvlhčovačů vzduchu a rozprašovačů, zalévají se s ní pokojové i zahradní rostliny. Vegetace je pak mnohem bohatší, bujnější a větší. Řezané květiny ve váze s Diamantovou vodou vydrží déle čerstvé.

Diamantová voda se přidává rovněž do různých krémů a mastí, které léčí popáleniny, ekzémy, postižené klouby nebo svaly. Používá se také k obkladům. Další pozoruhodná vlastnost Diamantové vody je, že snižuje obsah chlóru ve vodě. Proto se přidává do bazénů a koupališť. Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Poznámka: Zkuste místo drahé chemie do bazénu využít diamantové vody a používat jen tu. Je vyzkoušeno (i osobně), že to opravdu funguje a není třeba žádná bazénová chemie, voda se opravdu "nekazí".... Je třeba však dolévat do bazénu DV častěji, nejlépe denně (nic Vás to nestojí, tak proč toho nevyužít). Můžete to brát jako takovou "bezchlorovou chemii" za hubičku :-).

Diamantová voda může zabránit efektu nějakého léku jen tehdy, když je lék pro dotyčného člověka škodlivý. Všechno, co živému neprospívá, např. používání umělých hnojiv, se v Diamantové vodě zničí. Ze zahraničí jsou známy případy, kdy je Diamantová voda využívána i v pivovarnictví. Její využití je tedy všestranné. Odborníci tvrdí, že vibrace Diamantové vody se šíří o to více, čím více lidí ji pije. Za 15 let prý ponese vegetace, tekutiny a všechna hmota na Zemi vibrace Diamantové vody, nebo snad ještě vyšší.

 

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a uchovává? K rozmnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li připravit 1 litr Diamantové vody, pak do prázdné skleněné láhve nalijeme 1 dcl již hotové Diamantové vody a 9 dcl dolijeme pitnou vodou, případně vodou minerální a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (ale také nemusí). Po této době je voda již navibrovaná. Jestliže dáme 1 litr diamantové vody do 100 litrů vody pitné, pak musíme čekat 3 hodiny, než bude voda přeměněna. Příprava vody tedy závisí na množství a času.

Diamantovou vodu uchováváme ve skleněných láhvích, v umělohmotných jen krátkodobě. Důležité je, abychom nezapomněli uchovat si rezervu pro namnožení další Diamantové vody.

Poznámka: lze využít "obrázků léčivých krystalů z DV" (k zakoupení u p. Aleny Horké), díky kterým si sami DV vyrobíte a nemusíte nutně schovávat neustále nějaký vzorek DV k namnožení. Jakoukoli vodu (třeba tu z Vašeho kohoutku) napustíte do nejlépe skleněné nádoby a postavíte na "obrázek" a zhruba za 1,5 hod se z vody "normální" stane voda Diamantová. Více informací přímo u paní Aleny Horké.

 

Některé ze zkušeností s užíváním Diamantové vody (nemusí nutně působit na každého stejně):

 • pitím DV mizí bolesti žaludku, nevolnost a zažívací potíže
 • zaznamenali jsme vyléčení akutního zánětu močových cest (pitím DV),
 • vyléčení nejrůznějších kožních ekzémů, dermatologických mykóz a kožních infekcí, způsobených plísněmi a kvasinkami - lokální potírání kůže,
 • podporuje hojení bércových vředů - pomocí obkladů z DV,
 • zlepšení výsledků laboratorních testů při odběru krve - po pití DV,
 • hojení hnisajících infekcí, zánětů a ran - potíráním,
 • na odřeniny, škrábance, bodnutí hmyzem, okamžitě mizí bolest a štípání - potíráním,
 • spálení na slunci, mizí bolest a kůže se rychle hojí - potíráním a obklady DV,
 • rychlé hojení a zcelování jizev - potíráním,
 • opary na rtech, v ranném stadiu mizí ihned - potíráním,
 • záněty a vyrážky v dutině ústní - rychle se hojí vyplachováním úst DV,
 • zjemňuje se pleť a pokožka - omýváním v DV,
 • namožené klouby a svaly- rychlé zmírnění bolestí a otoků při přikládání obkladů s DV,
 • gynekologické záněty se léčí - pitím DV...........

 

Nezapomeňte vždy před užitím Diamantové vody nebo její aplikaci na kůži, vložit do ní své přání nebo úmysl, který právě potřebujete uskutečnit. Pokud porovnáte chuť běžné pitné vody s vodou Diamantovou, okamžitě poznáte rozdíl. Diamantová voda připomíná kvalitní a lahodnou vodu z horských bystřin a pramenů.

 

Dvě neobvyklé zkušenosti s Diamantovou vodou. "V prvním případě jsme sledovali reakci zvířat na Diamantovou vodu. Bernský salašnický pes, kterému jsme nalili do jedné misky běžnou pitnou vodu a do druhé misky vodu Diamantovou, reagoval okamžitě a přímo se vrhl k misce s Diamantovou vodou! Bylo to neuvěřitelné!"

Druhý případ je ještě zajímavější. "Když jsme začátkem května zalili předzahrádku před domem uprostřed poměrně rušné ulice Diamantovou vodou, za 10 dní zde vyrostly trsy hub. Šlo o místo, kde předtím nikdy žádné houby nerostly. Za dalších 10 dní vyrostly opět a v ještě větším počtu. A nyní se objevily již potřetí. Podle posudku mykologa z Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně by se mohlo jednat o tzv. hnojníkovitou houbu (hnojník nebo křehutku), které se objeveným houbám podobají pouze svým tvarem, jinak ne. Konečné stanovisko mykologa tedy zní, že houbu nelze blíže určit a možná, že se jedná dokonce o nový druh. Podle názoru esoteriků - jasnovidců jsou to houby, které se na naší planetě zatím nevyskytují, je to neznámý druh a pochází ze čtvrté dimenze. Byla by to tedy další šokující záhada naší Země."

 

S Diamantovou vodou bychom měli zacházet láskyplně; je to dar pro nás pro všechny a pro celou planetu. Jak připomíná autor technologie Diamantové vody Joël Ducatillon, jejím cílem je přivést všechny bytosti na jiný stupeň poznání. Diamantová voda působí a účinkuje ve směru, o který ji sami požádáme!

Více informací o Diamantové vodě naleznete např. zde:

https://www.diamantovavoda.vbrne.info/vznik.html

https://www.diamantovavoda.vbrne.info/mnozeni.html

 

Též byla vydána publikace s názvem Diamantová voda a její tajemství od Aleny Horké.

 

 

 

Výtah z knihy Joela Ducatillona "Diamantová voda"

Shrnutí textů J. Ducatillona ve španělštině od Diany Lechinové a Maria Liani (Venezuela) a přeložení ze španělštiny do italštiny, jež provedl Alexandre Cigolini a Francesco Profeti.

Poznámka: to, co následuje, bylo přeloženo volně, kvůli snazšímu pochopení ze strany čtenáře, i když některé výrazy neodpovídají věrně původnímu textu, ujišťujeme, že byl zachován smysl toho, co chtěl autor sdělit.

Éterické oleje

Má - li být úmysly okódován olej, nejvhodnějším postupem je ponořit lahvičku s olejem do diamantové vody, která obsahuje úmysly, jež chceme zakódovat do oleje. Poněvadž olej je hustší než voda, je potřeba ponechat ho ponořený alespoň jednu noc.

Pozemky a malé sady

Pokud jde o malé sady, není potřeba je diamantovou vodou zalévat trvale, protože dešťová voda totiž působí, že diamantová voda se rozšíří a automaticky se obnovuje. Postačí občasná zálivka, zvláště tam, kde cítíme, že jsou zvlášť oslabená místa. Čili tam, kde se nám rostliny či ovoce zdají nedostatečně bujné či méně vitální. Zkoušejte a dejte se vést svým instinktem.

Znečištěné vody

Máte - li u domu znečištěnou studnu či nějakou otevřenou vodu, jejíž hladina je v důsledku tepla zelená, vylijte do ní diamantovou vodu a dalšího dne už nebude páchnout, neboť diamantová voda zastavuje fermentaci a rozklad.

Skladování, trvanlivost

Je dobré uchovávat diamantovou vodu ve skleněných nádobách, protože po několika měsících způsobuje korozi plastických nádob. Pokud je skladována v plastických nádobách, je potřeba je po týdnu, nejpozději po dvou týdnech vyměnit.

Starší lidé

Někdy si starší lidé nepřejí diamantovou vodu, protože si možná myslí, že nemá cenu přeměňovat svou tělesnou schránku před blízkou smrtí a budoucí inkarnací v novém těle.

Zvířata

Způsob, jak zjistit, zda diamantová voda působí na zvířata (psy, kočky, koně, hospodářská zvířata, ryby v akváriu, ptáky), je dát jim ji okusit a pak jim předložit různé druhy vody (mezi nimi i diamantovou),aby se zjistilo, které dávají přednost. Tím lze dokázat, že diamantová voda obsahuje něco jiného než voda normální, neboť je naplněna láskou a inteligencí a odpovídá potřebám toho, kdo ji pije.

Pokrm

Médium sděluje, že je - li na prostřeném stole diamantová voda, může vnímat její auru, která se rozkládá a všechny pokrmy získají mnoho červených, zelených, modrých a žlutých paprsků. Dodává, že to někdy vnímají i děti, a kočky vyskakují na stůl a otírají se o láhev se značným zalíbením.

Vaření

Diamantovou vodu lze používat k vaření luštěnin, a je možné naprogramovat ji úmysly, když je v hrnci na ohni.

Kódy

Diamantové vodě byla udělena velká řada kódů, mezi nimi kódy vitamínů, hormonů, kovů, minerálů atd.

Pokud tělu osoby, která diamantovou vodu přijímá, chybí nějaké prvky, tělo samo si v diamantové vodě vyhledá příslušný kód, a je - li zde, vytvoří atom tohoto prvku a ten je tvořen na úrovni vědomí této osoby.

Zmrazovat, vařit či uchovávat v ledničce

Žádný z těchto způsobů vodě nevadí.

Krystaly

Když do diamantové vody umístíme krystaly hornin, mohou se jejich účinky zvýšit pitím diamantové vody jako elixíru. Velmi významně lze diamantovou vodu krystaly i očistit. Je zbytečné dodávat, že jakýkoli druh léčiv, při kterém se má používat voda, zvýší svůj účinek, použijeme - li diamantovou vodu a naplníme ji úmyslem.

Dekontaminace

Jeden člověk nalil litr a půl diamantové vody do cisterny, která obsahovala cca 400.000 litrů vody v blízkosti francouzské atomové elektrárny. Voda, o níž se jedná, byla kontaminována reziduem stříbra, kobaltu 60, cesia, kadmia atd...

Po týdnu dal provést spektrometrickou analýzu, která prokázala snížení o 10% zmíněných těžkých kovů. Účinek detoxikace se podle Ducatillona vztahuje na potraviny, léky, chemické prvky, ovzduší atd. Proto nakolik je vám to možné, vylívejte diamantovou vodu do řek, jezer, nádrží atd.

Počáteční účinky

Někteří lidé sdělují, že v prvních dnech používání diamantové vody zakoušeli nevolnost v podobě bolení hlavy. Pokud jde konkrétně o bolení hlavy, je způsobeno v mozku vykrystalizovanými toxiny, které při rozpouštění vyvolají bolení hlavy. Ducatillon ujišťuje, že po začáteční fázi se stav osob podstatně viditelně změní.

Účinky na osoby, které vodu pijí bez vědomí, že jde o diamantovou vodu

Jestliže se nějaká osoba na návštěvě u tebe občas napije diamantové vody, nestane se nic. Ale popíjí - li tuto vodu člověk, který neusiluje o vnitřní život, v dávce kolem 1/2 litru denně po dobu cca 3 - 6 měsíců, začnou se "dít věci"... Ta osoba se možná radikálně nezmění, ale jisté situace ve svém životě bude posuzovat "jinak". Jestliže tato osoba dnes patří k okruhu našeho života a je součástí našich proměn, které na sobě uskutečňujeme, pak se taková osoba chtě nechtě změní.

Bytosti

V případě výskytu negativních bytostí u nějakého člověka může diamantová voda podstatně pomoci. Dotyčná napadená osoba musí přijmout skutečnost, že je třeba podstoupit jistý osobní vývoj, spočívající v první řadě v tom, že přestane posilovat negativitu těchto bytostí svými negativními posudky. Tato osoba bude muset přistoupit na to, že možná, například, v jejím minulém životě zůstala během smrti připoutaná k materiální oblasti, místo aby ji opustila, a obtěžuje svou přítomností druhé. Každý případ je rozdílný. Možná, že tato osoba přitahuje ony bytosti, protože je v jistém smyslu na ně vázána. Možná máme před sebou ducha, který právě přešel a potřebuje pomoci, aby pokračoval dále a přestoupil úroveň. je skutečností, že tato voda při těchto procesech může pomoci a lze ji použít jako "zvláštního druhu svěcené vody".

Temné bytosti

Existují lidé, kteří po napití se diamantové vody jsou navštěvováni temnými bytostmi. Když si jdou vodu vzít, zjistí, že páchne bahnem nebo hlínou. Jestliže takový člověk to přijme a uvědomí si, že přitahuje - li bytost toho druhu, znamená to, že je s ní nějak zapleten, voda v důsledku této změny a tohoto postoje změní chuť (dokonce může až vonět po růžích).

Léky

Diamantová voda eliminuje pouze účinek alopatických léků, když je třeba, a je - li lék osobě škodlivý (v opačném případě ho neeliminuje).

Květy

Diamantová voda podporuje život a všechno živé. Umístí - li se do vázy s vodou květy vypěstované chemickými látkami, tyto květy nevydrží. Nicméně provedeme - li tentýž postup s květy, které jsme si sami s láskou vypěstovali, vydrží déle, než obvykle.

Úmysl 1

Diamantová voda nemůže působit bez souhlasu osoby, která je předmětem pomoci nebo léčení. Navíc ta osoba musí vodu brát, aby se dostavily výsledky. Úmysly za druhou osobu nemohou být do vody vloženy, leda že by se jednalo o malé dítě, domácí zvíře či o osobu mentálně vadnou, která nemůže svůj úmysl sdělit.

Úmysl 2

Úmysl nemá být vkládán do lahve diamantové vody, protože po třech hodinách je automaticky zrušen. Promítej svůj úmysl směrem ke skleničce vody nahlas. Tento úmysl opustí tvůj plexus solaris a bude zaznamenán ve vodě v podobě barevných bublinek (to viděli jasnozřivci). Tyto barevné bublinky se navzájem nesmíchají při pití vody a budou předány do DNA v podobě kódovaných zpráv, jež postupně změní banku dat v paměti buněk a umožní, aby jisté "odbojné" buňky plnily své poslání.

Úmysl 3

Úmysl lze vyjádřit slovy bez diamantové vody. Výhodou diamantové vody je, že účinek je mohutnější a rychlejší. Je - li do diamantové vody vložen úmysl, na jehož vyřešení dříve bylo potřeba rok rok času, lze dosáhnout řešení během 7 týdnů (a možná i dříve, podle povahy problému). V situaci, která má být řešena, se dosáhne výsledku, aniž by bylo potřeba opravovat chování osoby, protože v páté dimenzi neexistuje ani dobro ani zlo a neexistuje zde soud.

Úmysl 4

Je možné jiným osobám nabídnout láhve diamantové vody, do nichž vložíme svůj úmysl, aby tyto osoby dosáhly obecného dobra. Funguje to, i když je dobré upozornit na to, že to bude fungovat lépe, je - li osoba, které vodu věnujeme věřící, a žije s bližními celkově v přátelských vztazích.

Úmysl 5

Diamantová voda působí podle potřeb duše. Když se pije, není nezbytně potřeba vždy slovně vyjadřovat úmysl. Existují období, kdy budeme vodu pít bez úmyslu, nebo jenom proto, abychom se cítili dobře. Jindy se může přihodit něco nečekaného a nevíme si s úmyslem rady. V takovém případě můžeme požádat, aby nám voda pomohla přijít na nejvhodnější úmysl pro naši potřebu. Lidé, kteří sobecky a nesvědomitě žádají pro sebe, obvykle výsledků nedosahují.

Tisíc způsobů

Osoby, které si nepřejí vyslat úmysly, bez ohledu na věk, mohou vodu bez problémů užívat. Zdá se, že v tomto případě se rozvíjí intuice a prosazují se tím, že citelně změní zaměření činěných rozhodnutí, která jsou zřetelně v souladu s "životním pasem" který duše obdržela při zrození.

Tato inteligentní voda se dokonale přizpůsobuje potřebám toho, kdo ji užívá a nikdy nezpůsobí žádné nepříjemnosti, ani nějaké krize.

Lze ji bez újmy čistou nanášet na oči nebo na citlivá místa, nebo v tabletách či ve směsi s mastí, pokud možná s úmysly.

Pár kapek na zubní kartáček s pastou čistí a bělí zuby.

Působí zajizvení ran, protizánětlivě, dezinfekčně, podle toho, co se od ní žádá, nebo do ní vloží. Z vaší lahve diamantové vody, kterou znova doplňujete, jak se postupně vyprazdňuje, odeberte nejméně 100 ml, ale může být i víc, ty vlijte do jíné prázdné lahve a doplňte ji na litr vodou z kohoutku. Po době přípravy budete mít další diamantovou vodu a z tohoto litru můžete připravit dalších 10 atd.

Může vám posloužit k vaření, přípravě čaje, kávy, do akvária nebo k napájení domácích či hospodářských zvířat. Můžete nalít litr vody do koupele a vložit do ní své úmysly. Stejně tak můžete použít vodu do zvlhčovačů. Do vzduchu odpařená voda zvyšuje vědomí.

Nyní existuje diamantová vegetační voda pro zalévání stromů v sadu. Pro biologické zemědělství to bude přínos.

Pro ty, kteří do ní vloží své úmysly, postačí soustředit se a nahlas je vyslovit. Nemělo by jich být mnoho a měly by se dobře vyslovovat, aby se jednoduchostí zabránilo mentálním komplikacím. Všechno naráz, při držení pohárku s diamantovou vodou v ruce. Tyto úmysly mohou být do diamantové vody vkládány kdykoli ji bereme, i po řadu dní nebo i několika týdnů, a to podle závažnosti a doby trvání řešeného problému. Můžeme přidat přesný úmysl, který má přinést úlevu v určité emoci, k uklidnění hněvu, k vyčištění čaker. Je potřeba vědět, že fyzické problémy jsou důsledkem disharmonie v myšlenkách a citech, ve stravování, způsobované výstřednostmi, stresem. Takže než dojde k citelnému zlepšení, je potřeba si to uvědomit. Pokud některé záležitosti nepochopíte a zmatek i pochybnosti pokračují, požádejte diamantovou vodu a o osvětlení a pochopení: odpověď přijde ve snu nebo z úst přítele či pocítíte nezlomnou vnitřní jistotu.

Vkládejte úmysly, abyste poznali a konkretizovali schopnosti duše, abyste harmonizovali nějaký vztah či prostě abyste nalezli práci či dům.

Vždy s sebou noste kapátko. Když jste na cestách, můžete si pár kapek dát do různých nápojů s tichým úmyslem, abyste dobře trávili a likvidovali škodlivé účinky pokrmů a chemických nápojů.

Ve skutečnosti všechno, co není přirozené, zmírá pod vlivem diamantové vody.

Více už nepovím, ale toto může mít významné účinky na naši nemocnou planetu, když vylijeme nějaký litr této vody do rybníků, řek, jezer, pramenů a studní. Zvláště má - li někdo možnost ji vylít do moře a do oceánů v místech, kde se vyskytují kytovci a delfíni. To oni si přejí! Když se tato voda vypaří, pak mraky pokropí Matku Zemi k její veliké radosti. Kdyby lidé z Green Peace se mohli dovědět o diamantové vodě a o jejích velikých možnostech v otázkách čištění znečištěných vod, mohly by vylít stovky a stovky litrů do oceánů. Poselství je vysloveno!

Přispívá k růstu planety i člověka samého a přispívá k jeho zrození jako budoucí šesté rasy. Je pokračováním díla Sri Aurobinda a Méry. Povzbuzuji také budoucí matky, aby pily tuto diamantovou vodu, aby uvolnily paměť novorozenců... sémě lásky a moudrosti. Řeknete - li, že milujete tuto vodu, jen tak ve svém srdci, pocítíte ženskou, mateřskou energii, která vstoupí,aby vás objala a bude opravdu působit, kde si to budete přát.

Je zbytečné vkládat velké množství úmyslů. Dopustila jsem se té chyby a nefunguje to, či spíše funguje to, ale komplikuje se to. Je to, jako by se měly ozdravit všechny zavařeniny naskládané do pyramidy v obchodním domě. Nejdříve je potřeba ozdravit jednu, pak ty, co jsou pod ní, pak další, etapu za etapou, s vědomím, že výsledek postupně dosažený u jedné zavařeniny ovlivní ty, které jsou vedle ní.

například, trpíte - li astmatem, vložte požadavek typu: "Žádám, aby se mé astma vyléčilo, aby mé plíce se uzdravily. Udělejte to, jak to v tu chvíli cítíte. A jestliže si mezitím uvědomíte nějaké roztrpčení či malou zášť kvůli nějakému vztahu, který neklape, dobrá, můžete také připojit požadavek, aby se tento vztah zlepšil, požadavek, abyste přišli na to, co překáží tomuto vztahu, nebo co překáží vaším finančním příjmům, vaše přání přestěhovat se nebo změnit zaměstnání.

To, co prožíváte, je totiž zprávou o vás samých, i utrousí - li vám holub svou potřebu na rameno když jdete ulicí. Neexistuje náhoda. Nuže, když si to vše uvědomíte, řeknete si: "Dnes se mi ukazuje tohle, tamten člověk byl domýšlivý a mě to pobouřilo, určitě i já mám tyto sklony!.

Můžete to tedy po tři čtyři dny vkládat po každé když pijete jako úmysl: "Přeji si změnit svou domýšlivost ve větší skromnost, moudrost, prostotu". V důsledku toho budete mít sny, které vám symbolicky vysvětlí (jistě, je potřeba umět si je vyložit!), co z vás vychází, co se proměňuje. V případě, žebyste ke mě měli dotazy, níže najdete na mne odkazy.

Velmi důležité je vědět toto. Když vás rozbolí hlava, diamantová voda vás bolesti nezbaví, ale místo toho vám umožní pochopit, proč vlastně bolestmi trpíte. Je to proto, že v mozku jsou krystaly, tak jako při artróze v kloubech, a vitalita vašeho těla, ještě silného a mladého, se pokouší vyvolat zánět, rychlejší průtok krve, což vede ke zvýšení teploty a rozpouštění krystalů. Ale víme, že když se krystal rozpouští v tekutinu, zvyšuje buď její sladkost, nebo slanost, nebo kyselost. V našem případě, při mozkové migréně, bude krev kyselá.

Před časem jsem pomáhala paní, která trpěla strašnými migrénami, až k zbláznění, a toho dne, kdy podstoupila zákrok pro odvedení kyselosti, se tolik potila na nohou, že kůže jejích bot se rozpadla (a navíc prodávala boty!). Ukázala mi zničenou botu a já jsem řekla: "Uvědomujete si, že toto všechno jste měla v mozku? není se co divit, že jste měla pocit, že se zblázníte!"

Nuže, diamantová voda možná nepotlačí migrénu, zvláště, jsou - li tu velmi silné a bolestivé důvody, ale po troškách vyplaví krystaly, které jsou v mozku, na úroveň hrdla, a stane se z toho angína. V tu chvíli si můžete říci, že jste uzdraveni, a mezi tím, při nejméně dvou dnech diety s diamantovou vodou podávanou každou hodinu k likvidování angíny, všechno bude dobré!

Je potřeba umět čekat, záleží na době trvání psychického problému spojeného s migrénou. Máte - li pocit, že je za tím nějaký karmický důvod, můžete několik dní, pokaždé když si berete váš pohárek vody, vložit tento úmysl:"Rád bych znal příčinu této karmické paměti, co jsem učinil v minulém životě, a co vedlo k tomu, že dnes trpím touto migrénou".

V lidské auře lze často pozorovat tyto slabé paměťové záznamy, spojené s minulými životy, jež se mohou materializovat do podoby nemocí. Všechna onemocnění pocházejí odtud. Říká se že AIDS lze dostat když se člověk miluje s někým, kdo je jeho nositelem, ale člověk se vždy nakazí přes auru! Virus přijde poté. Usadí se proto, že se mu připravil vhodný terén, ale on to není, kdo způsobil nemoc. To nemoc způsobuje viry! Ve skutečnosti to musíme všechno obrátit, abychom znali pravdu.

Svědectví

 • Pracuji v atomové elektrárně a zkusil jsem vnímat 1,5 litru diamantové vody do 400 000 litrů vody kontaminované radioaktivními prvky (stříbro 110, kobalt 60, cesium...). Mísil jsem tuto vodu po jeden týden a po spektrometrické analýze jsem zjistil, že 10% obsaženého znečištění ve stříbře 110 a kobaltu 60 zmizelo."
 • Dávala jsem pít diamantovou vodu své dceři, která měla silný ekzém a dvakrát za den jsem ji vodou potírala pokožku. Během dvou týdnů ekzém zmizel".
 • Osoba, která byla už uzdravena z bulimie diamantovou vodou, měla nervózního psa, který téměř stále štěkal, dala mu do misky diamantovou vodu poté, co vyjádřila přání, aby se pes zklidnil. Po čtrnácti dnes byl pes skutečně klidnější a už kvůli ničemu neštěkal. Upřesňuji, že tato osoba se vůbec nezabývala duchovním životem".
 • Rád popíjím občas dobré vínko, ale můj organismus je nesnáší a snadno se ihned opiji. Přidal jsem tedy do vína diamantovou vodu a požádal jsem, aby mi víno nedělalo zle a nezneklidňovalo mě. Byl jsem překvapen výsledkem!"
 • Mám problémy pokud jde o játra a střeva a když jím těstoviny, často se mi ucpou střeva. Zkusil jsem uvařit těstoviny v litru diamantové vody (připravené z vodovodní vody). Nejdříve jsem do vody vložil úmysl, abych se neucpal a fungovalo to. Mohl jsem těstoviny jíst bez jakýchkoli zažívacích potíží".

Vězte, že vylévat tuto vodu do řek a oceánů je velká služba této planetě. Buďte však opatrní, když to děláte, mohlo by to budit zvědavost. Důležitá věc: Je potřeba vědět, že diamantová voda je naprogramovaná, aby rozpouštěla (kromě jiného) všechno co je velmi škodlivé a přitahovala vše, co je živé a pozitivní.

Například léky jsou chemické mrtvé látky. Jestliže někdo zjistí, že u něho při braní diamantové vody nefungují, je to proto, že tato voda anuluje účinky všeho, v čem není život. Je to tedy velká naděje pro ty, kdo jsou proti očkování, ale jsou nuceni je akceptovat (pouze v naší zemi), chtějí - li se vyhnout problémům s místními lékaři. Diamantová voda nás činí imunními před škodlivými účinky vakcín. V budoucnu už nebudou mít žádný negativní vliv na to, kdo denně bere diamantovou vodu naprogramovanou proti nemoci, kterou si někdo léčí. Je - li naše aura vyrovnaná, stává se ochranným polem energetické ochrany, která brání v průchodu všem virům a všemu negativnímu.

Dobře rozvažte, komu o diamantové vodě povíte. Někdy postačí doporučit ji pouze k pití kvůli dobrodiní, jež přináší a není potřeba jít do podrobností, které jisté osoby stejně nemohou pochopit.

Je - li někdo už osvícený, pak vše, co bylo až potud řečeno, se mu může sdělit. Vaším úkolem je, abyste podnětně časem přinesli ovoce v podobě vlastní zkušenosti.

Co je DNA?

V současnosti sestává ze dvou šroubovic, které při rozvinutí dosahují až 2 metrů délky. Na jedné šroubovici je pouze 10% - tedy 20 cm prostoru, na nichž jsou zakódovány 4 báze: ACGT (Adenin, Citosin, Guanin, Timin). Tyto čtyři báze se mohou kombinovat do různých řádů, jež mohou vytvořit slova mající 20, 50, 100 a 400 písmen.

Tato slova jsou zprávami a jsou vyzařována do velmi malé hladiny DNA (RNA), která je pohyblivá a která zprávu přijímá a uskutečňuje. Pak ho posílá do ribosomu buňky a tento ribosom vytvoří gen s touto zprávou.

Co je gen? Je to identifikační kód. Nuže, naše tělo, naše buňky, jsou jako diskety (paměťová média) a naše tělo - fyzické, psychické a emocionální, je jako počítač se šesti tisíci miliard buněk - nevím, jak je spočítali, ale je to tak, jak říkají - kde jsou miliony a miliony programovacích disket, jež udílejí příkazy buňkám mozku, srdce, jater atd.

Uvědomujete si tu složitost a zároveň tu jednoduchost? Je to něco úžasného. Nicolas Tesla kdysi řekl: "Jsme počítače, stroje na volnou energii a duše se vtělují přes tyto stroje zhotovené matkou Zemí, aby rozpínaly tělo Boha přes neznámo".

Proč to tvrdím? Protože 90% šroubovice DNA nekóduje NIC a dosud vědci vždy tvrdili, že se jedná o "odpad DNA", čili o DNA, která k ničemu není. Jinými slovy Stvořitel zhotovil smyšleninu, vložil do ní miliardy šroubovic, které k ničemu nejsou. Proč nám to tvrdí? V tom to právě vězí. V této části, která nic nekóduje, se nacházejí fraktálové geometrie, které pozmění způsob, jímž databáze v kodifikační části budou pracovat.

Přes to všechno na tyto fraktálové geometrie vědci přišli a občas se v některých časopisech o tom objeví články. Právě přes tyto fraktálové geometrie může duše uvnitř přenášet do genetiky svou karmickou zátěž (doslova: svůj karmický ranec), své vzpomínky, jež se vtiskují do buněk. A tudy učitelé a vyšší Já, eventuálně andělé - málo záleží na jejich druhu a úrovni vědomí, komunikují s vibrujícími těly a přenášejí zprávy geometrickým jazykem.

Věřím tomu, že bytosti, které nepatří k našemu světu husté hmoty a mohlo by se o nich říkat, že jsou tedy z antihmoty, neodpovídají jazykem sestávajícím ze slov a čárek, z příčestí minulých a příslovcí, ale jazykem geometrickým.

Je třeba říci, že celému poznání se dá geometrická podoba, vyvolá se její pulsace směrem k adresátovi a ten rychlostí světla obdrží poznatek, který se přizpůsobí jeho vědomí. V takovém případě odpadá riziko, že se bude opakovat poznatek vysílajícího. Rozumíte? Čili odpadá riziko vztahu vyučující / žák. Jeden vnímá ve svém vědomí svůj poznatek, a nikoli ten druhého. Jinými slovy, není už psem, který jde sbírat drobky, jež se mu hodí. Zažili jsme to a bohatě toho využili.

V krajině Revel (horní tok Garonny, Francie), jsem začal pracovat na sobě a totéž udělala i Maria, protože jsme si uvědomili, že v této krajině jsou staré paměti,které nosím i já v sobě, na sektářství mezi učením katolickým a protestantským. A toho odpoledne, kdy jsem přišel, mi to způsobovalo nemalou bolest. Zde, v Motesquieu - Volvestre vnímám v kraji vzpomínky, v nichž je velká, tuhá a asketická střídmost, která na druhé straně dává možnost uvolněné radosti ze sexu a stravy atd. Je to velmi zřetelně v tomto kraji cítit. Vy, kteří v této krajině bydlíte, když pijete diamantovou vodu a když - dokonce nevědomky - transformujete tyto ještě přítomné vzpomínky, dostáváte se do souzvuku se všemi ostatními lidskými bytostmi,které jdou stejnou cestou a jimiž jsou pekař či rolník stojící na rohu, pošťák, děti, starci a automaticky pomáháte k přeměně této pozemské paměti.

Vidíte, že za diamantovou vodou je všechno toto a ještě mnoho jiného. Letos, v roce 2001, obdržela diamantová voda nové kódy. Měli byste vědět, že když vkládám nové kódy, i když máte vodu z minulého roku, přenesou se nové kódy i na ni. Není potřeba si znovu vyžadovat vodu ode mne. Žádný problém. Často však mi některé citlivé osoby zavolají telefonem a říkají: "Joeli, voda má jinou chuť, chutná po mědi - anebo je sladší či čerstvější, cos udělal?" Tak jim vysvětlím, že den předtím jsem tam přidal 10 či 15 nových kódů. A druhý den to lidé cítí, protože v této dimenzi není třeba vyměňovat vodu, nové kódy se automaticky přidají, jak v kódovacích přístrojích, tak ve vodě. To se tedy děje také s vodou, která bude vylita do jezer a do řek a která se bude do nekonečna proměňovat.

Myslím si, že když se zvýší u vody její vibrační hladina, a tedy i u té, kterou máte v těle, jako je krev, lymfatické šťávy a mimobuněčné a mezibuněčné tekutiny, automaticky se sníží poruchy, jež mohou být vyvolány potravinami, léky, ovzduším, atd. Vidíte, to je aktuálně jeden z účinků vody.

Existují lidé, kteří se mě ptají: můžete vědecky dokázat, že ta voda má účinky? Je to druh otázky, na kterou obvykle neodpovídám. Říkám lidem: "Dejte ji prověřit zvířatům, ta nelžou". Máte-li koně, které mají k dispozici kbelíky, z nichž v některém bude diamantová voda, budou do sebe strkat, aby se dostali k takovému kbelíku.

Totéž se děje u psů a koček. Když se této vody napijí, už nechtějí jinou vodu, například ze studny, nebo misek v květináči. A to platí i pro rybičky v akváriu nebo pro ptáky. Pro mě je to důkaz, že tato voda obsahuje něco jiného.

Podle mě je to voda plná lásky a inteligence, která odpovídá potřebám uživatelů, jak mi bylo sděleno ve snu.

Promluvme si trochu o úmyslech, ale nejdříve bych vám chtěl něco říci. Od měsíce ledna byly do vody vloženy kódy, které mají poněkud vztah k fyzice. Jinými slovy kódy vitamínů, hormonů, minerálů. Kromě jiného 36 kovů z Mendělejevovy tabulky. Ty nejběžnější znáte, jako je vápník, draslík, fluor, hořčík, selen, kadmium atd. provede - li se chemický rozbor této vody, zhotovené z nějaké v obchodech prodávané vody či z kohoutku nebo dešťové, kovy v ní neobjevíte, kromě těch, které v dané vodě jsou a které jsou uvedeny na etiketě lahve s minerální vodou, ale existují v podobě kódů, jako informující voda. Tak např. chybí - li vašemu tělu železo, bude pátrat v počítači vody a vyrobí svůj atom železa podle nalezeného kódu. Budete tedy mít atom železa, nebo vápníku či vitamínu B12 či B1, který je váš, který jste sami vytvořili na úrovni vašeho vědomí. Měli jsme případ osob,které trpěly chudokrevností nebo odvápněním a které nyní už neberou žádné léky nebo doplněk stravy. Poté, co dva tři měsíce popíjely vodu, jejich analýzy byly bezvadné. Ale i zde dávejte pozor. Byli to lidé, kteří k vodě měli láskyplný vztah. V páté dimenzi se nebere nic na léčení. To se děje ve třetí dimenzi. V páté dimenzi se člověk onou věcí stává, miluje ji, má k ní vztah. Například, jste někde hluboko v lese a vážně se říznete, nebo vás uštkne had. Povoláte - li přírodní elementály, andílky, elfy, projevíte jim lásku a vaše aura nějak nepříjemně nepáchne žárlivostí, ziskuchtivostí, klamem, jež někdy v sobě nosíme dokonce nevědomky, můžete si být jisti, že během deseti minut se vaše rána zcela zahojí. Několikrát jsem tuto zkušenost učinil, i když šlo o jiné osoby, a zavolal jsem přírodní elementy. V tomto smyslu vodu přijímejte.

Neučiňte si, prosím vás, o této vodě představu jako o něčem zvlášť svatém, protože by to znamenalo dělat rozdíl mezi touto vodou a veškerou ostatní, a to by nebylo správné, to by neodpovídalo lásce. I ta druhá voda je stejně posvátná. Řekněme, že diamantová voda je poněkud živější. Není to všelék, ani žádný zázračný objev. Byla vytvořena k tomu, aby rozšířila vaše poznání pokud jde o vaši cestu v tomto zrození. Má vás dovést k tomu, abyste byli rychleji vedeni ve vašich vztazích, rozhodnutích týkajících se vaší vnitřní i vnější situace podle bodu, k němuž jste na své cestě dospěli - tedy je - li vám 15, 40 či 70 roků - a podle toh, co bylo či nebylo dosaženo. Ale vězte jedno: tato voda vám nedá prožívat věci, které byste nemohli absolutně snést, věci příliš tvrdé. Naopak, zmírní zkoušky, usnadní iniciační proces, abyste mohli kráčet s menším utrpením a především rychleji.

Ke kódům vitamínů, minerálů atd. byly přidány kódy vztahující se k souhvězdím. Já vlastně nevím proč, snad proto, že jsou mezi námi duše,které pocházejí z Orionu, Plejád, a tak trochu odevšad, a že až přijde čas - čas spíše osudových událostí - budou znovu připojeny ke svému příbuzenstvu, s nímž jsou spřízněny. Existují i kódy, které se vztahují k Platonovým tělesům s jistými geometrickými vzorci a především k esenci života (vidět v plánu dál do předu). Esence života, bez čísel, která jsou v plánu, je systém, plán, který se nachází v egyptských pyramidách, ale i v mayských pyramidách v jižní Americe. Byl to Drunvalo "Melchisedek", autor knihy Staré tajemství esence života (existují dva svazky), který to pro lidstvo odhalil. Prováděl výzkum, který trval 15 let a objevil, že tento plán obsahuje téměř sama geometrická tělesa: dvanáctistěn, dvacetistěn atd., včetně kreseb složení atomu a dokonce první buňky při oplození. Tento plán se nachází v mnoha rostlinách, květech, plodech.

Loni jsem obdržel darem zjevení čísel plánu esence života. Povšimli jste si, že jdou od 1 do 37. Jestliže znásobíte 37 x 18, obdržíte 666. Znásobíte - li 37 x 27, kvantové číslo, obdržíte 999, což je číslo atomu uhlíku povýšené na jiné vědomí, zvané diamant. Ti, kteří se chtějí pobavit malým počítáním, uvidí, že jsou zde značně překvapující věci, zvláště číslo 19, které je uprostřed, které je potenciálním zárodkem každé události zde a teď, v minulosti i v budoucnu. Výzkum pokračuje a vše vám vysvětlím později, protože jsem to ještě nepochopil. Takže 19 je 12 + 7. Pobavte se s tímto esencí života, a máte - li možnost číst Drunvaldovu knihu, jen abyste si udělali malou představu, pochopíte spoustu věcí. Díváte - li se na tento plán bez číslic a díváte - li se na něj tak trochu zvláštně, uvidíte, že každý průsečík čar vytváří pole merkraba, čili dva čtyřstěny vsunuté do sebe.

Postupně jak odprogramujete své vehikulum od všech vzpomínek zaznamenaných ve vašich přihrádkách, nechtě se vytváří barevná koule, mající 9 pásů barev - nejde už o 7, nyní je jich 9 - z nichž 2 barvy jsou neexistující na zemi, které jsou ve skutečnosti zobrazením dvojitého čtyřstěnu. Takže, představte si pyramidu o třech stěnách a druhou, která má špici dole, vsuňte jednu do druhé, jako Davidovu hvězdu, jako Šalamounovu pečeť, avšak trojrozměrnou, a tento dvojitý čtyřstěn se otáčí neuvěřitelnou rychlostí kolem 7 nebo 14 různých os. A jako u ventilátoru, nevidíte už lopatky, vidíte prostě kruh.

To je merkaba, nakolik jsem dodnes pochopil. Za rok vám možná povím víc. Merkaba umožňuje létání, pomáhá pohybovat se v dimenzích, ale také v minulosti a budoucnosti, aniž by člověk potřeboval Concorde nebo nějaký velmi speciální technologický proces. A já vím, díky jasnovidcům, kteří mě provázejí - patří k nim i má dcera - že tato merkaba se postupně vytváří. Určitě existují doby učení a metody jak ho rozmnožit a rozvinout. pokud mě se týká, není to nic pro mě, jsem příliš líný, abych to zhotovil! Počkám, až se to udělá samo. Mou metodou je spíše láska: milovat, milovat, milovat, ostatní přijde samo, nehodlám se snahou přetrhnout.

Úmysl 6

pokud jde o množství úmyslů, jež se může vložit do vody, doporučuje se nevkládat více než dva úmysly do téhož pohárku vody a nemají si vzájemně odporovat.

Zavedení nových kódů

Když Joel Ducatillon zavádí do vody nové kódy, což se děje v jeho bydlišti ve Francii, tyto nové kódy se okamžitě přenášejí do všech částí světa, kde se voda nachází. Jsou lidé, kteří to vnímají jako změnu chuti. Tyto nové kódy se připojují automaticky a a automaticky se bez omezení rozmnoží jak v přístrojích, které zhotovuje, tak ve všech vodách které byly vylity do jezer a řek.

Záření

Často se stává, že máme - li připraveno mnoho lahví diamantové vody, jiné lahve s obyčejnou vodou, které stojí blízko, se mohou přeměmit, aniž bychom přiravovali směs.Připravte ji přesto. Pro jistotu. Lze pozorovat, že někdy tato voda bublinkuje, jindy ne. Diamantová voda s námi hravě žertuje podle našeho vědomí, a podle naší nálady.

Umývání diamantovou vodou

Umyjete - li diamantovou vodou automobil, jeho barvy se stanou výraznější. Můžete používat tuto vodu i do chladičů vašich vozidel. Stejně lze diamantovou vodu používat pro mytí podlah, v pračkách (prádlo je měkčí a živější). Neexistují žádné zábrany v použití a můžete si s diamantovou vodou hrát a dělat libovolné pokusy. Ducatillon k tomu dokonce vybízí.

Černá magie

Pokud osoba, která užívá diamantovou vodu, má v buňkách paměťové záznamy černé magie z minulých životů, nebude schopna ji pít. Voda v ní bude vyvolávat žaludeční nevolnost, zvracení, nebo se rozbije sklenička, či osoba onemocní. Dokud tato osoba se nezbaví této paměti, nebude moci vodu požívat.

Obava z mimosmyslového vnímání

Jsou lidé, kteří mají obavu z paranormálních jevů, jež sami mohu pozorovat a vnímat, nebo které považuji za nekontrolovatelné. K odbourání této obavy Ducatillon radí, aby tato osoba před spaním vložila do pohárku s diamantovou vodou úmysl, který vyjadřuje otázku "proč mě děsí neznámé věci, které se mi stávají, odkud tato obava přichází?" Tento postup by měl přivodit symbolický sen, který bude obsahovat odpověď.

Média či děti "indigo" (modré děti)

Je velmi vhodné podávat vodu dětem s paranormálními schopnostmi nebo dětem "indigo", protože jim to pomůže lépe se zaměřit na materiální úroveň.

Země

Existuje cca 60 zemí, v nichž je rozšířena diamantová voda. Patří k nim např. Tahiti, Nový Zéland, Austrálie, Spojené státy, Mexiko, Turecko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Japonsko, Čína, Kapverdy, Indie, Brazílie

Porod

Podle Ducatillona budoucí matky mohou pitím diamantové vody mnohem uvolněněji porodit, a to do té míry, že jakmile se dítě narodí, opustí vagínu "jako by vyšlo z kina", tedy šťastně, spokojeně, bez strachu, že se vtěluje do neznámého těla. Ducatillon říká, že DNA plodu "se ulehčí a umožní nově se rodícímu volněji se projevit a bez větších omezení.

Hle, tato esence tedy velmi přispěla k poslednímu kódování diamantové vody. Nyní, i když nepřidávám kódy, zdá se, že přibývá lidí, kteří tuto vodu pijí, a čím více narůstá i četnost, zvyšují se vibrace a voda umožňuje pracovat na celé energetické osnově.

Co je to energetická síť?

Například, existuje - li v Japonsku dvojice zvláštního druhu vážek a jsou - li obě tam a neexistuje už jiná dvojice, země je plná jejich energetické frekvence, jejich energetické sítě. Síť je jako pletenina, jako pavučina, které přispívají k tomu, že jejich přítomnost, jejich množení a jejich zkušenost ve zrození ovlivňuje celou flóru a celou faunu a dokonce všechny lidské bytosti na planetě. Neuvědomujeme si to ale je tomu tak. Připusťme, že se později objeví další vážky na jiných místech planety, aniž by došlo k rozmnožení, nýbrž jen zrnka světla se shlukla a začala tvořit další dvojici. Avšak jestliže mateřská dvojice této energetické sítě zahyne a přeruší - li se energetická síť, zmizí celá rasa. Kvůli tomu býváme často dotazováni po zmizení určitého druhu zvířat nebo jistého druhu stromů. Např. jsem slyšel, že ve Francii už téměř nejsou jilmy. Je to proto, že v některé části byla porušena síť, možná to způsobil radar, možná mikrovlny, možná znečištění prostředí auty nebo letadly, nevím. Postačí, že síť byla porušena a všichni lidé, všechna zvířata a vegetace, jež patří k této frekvenci, začínají mizet z této planety. To je důvod, proč v současnosti lidé hrají velmi nebezpečnou hru s vlnami, zvuky a světlem, jako je projekt HAARP na Aljašce, protože všechno toto začínají rozbíjet.

Naopak, pokud jde o síť lidskou, i když někdo nejde duchovní cestou a nemá velké možnosti, protože nedošel moc daleko v jiných životech, je pro náš vývoj důležitý. Tak jako je důležitý třeba malíček. Když si ho zlomíme, nepřekáží nám to ve čtení knihy, ale svou důležitost pro tělo má, není horší než zbytek těla. Ve chvíli, kdy určitý počet lidí bude tuto vodu nějaký čas pít, a nejen to, nýbrž budou číst knihy, budou se snažit zlepšit své chování, vylepšit své podvědomí, zdokonalit své myšlení, automaticky to ovlivní celé lidstvo a přispěje to k tomu, že události, které přijdou, budou méně kruté a méně dramatické. (Bylo to řečeno 11. srpna 2001, měsíc před atentáty v New Yorku.) Ale celá záležitost bude méně bolestivá i pro duše, které nejsou ještě schopné se probudit, protože začaly chodit do školy později, jako děti, které jsou dnes v mateřské škole. Není to jejich vinou, že se narodily později. Takže v duších jei toto a je zapotřebí s tím počítat. Já věřím, že voda - a také jiné věci, protože není jen toto - byla učiněna k tomuto účelu: jakmile se "rozšifrujete" až po buněčnou úroveň, "rozšifrováváte" zároveň celé lidstvo. Ujišťuji vás, že to platí na 100%. Vidím to, je to velmi, velmi silné. tak tohle je energetická síť.

Konec překladu tohoto zpracování informací o Diamantové vodě, který jsme spolu s Diamantovou vodou nechávali jako návod a informace. V počátcích bývala tendence předat zájemci jenom tolik stránek (číslovány římsky), nakolik se zdál mít zájem se dovědět více, a nakolik se zdál schopný porozumět těmto věcem. Ještěže se podařilo umístit na tyto internetové stránky vše, co je o Diamantové vodě přeloženo a nyní máte možnost, dovědět se k tématu současné maximum. Budu se snažit další upřesňující informace sem přidávat, pokud budou nějaké. Není tu co tajit, je to láskyplný dar všem...

Internetovou adresu těchto stránek poskytněte každému, u koho cítíte, že by jej toto oslovilo. Ostatní se na tomto rozjetém vlaku transformace a zvyšování vibrací postupně povezou rovněž, ale o co radostnější je, šířit tuto Diamantovou vodu v počátcích této transformace a podílet se na obnově i osobně!

Poselství Joela Ducatillona