Ho´oponopono

  

"Svět bez hranic"

(Joe Vitale a Ihaleakala Hew Len, Ph.D.)

Joe Vitale v roce 2006 napsal článek, který pojednával o metodě H´oponopono a příběhu psychologa, který uzdravil celé oddělení psychicky narušených vězňů, aniž by se s jediným z nich osobně setkal, a to díky této havajské léčebné metodě. Některé lidi tento příběh inspiroval, někteří se k tomu stavěli skepticky. Všichni ale chtěli vědět více, a proto vznikla tato kniha.

J.V. zde popisuje i to, jak mu tato metoda pomohla dosáhnout svých přání v pracovním i osobním životě. Jak se z bezdomovce stal chudým mužem, pak spisovatelem s existenčními potížemi, později vydávaným tvůrcem a autorem bestsellerů a nakonec guruem internetového marketingu ... jak dostal roli ve filmu Tajemství (kdo film viděl, určitě si jej vybaví), aniž by o ní uvažoval ... jak zhubl o 36 kg poté, co kapituloval a otevřel se novému způsobu dosažení svého cíle...

Celá kniha je vlastně "osvětlením" metody H´oponopono, která vznikla poté, co J.V. vypátral asi po dvou letech tohoto záhadného psychologa (I.H.Len) a ve spolupráci s ním sepsal tuto knihu.

Ukázka z knihy:

Před dvěma roky jsem se doslechl o havajském terapeutovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených vězňů - aniž by kterékoliv z nich viděl. Tento psycholog prostudoval jejich záznamy a pak se podíval do sebe, aby zjistil, jak vytvořil nemoc dotyčné osoby. A když se zlepšoval, zlepšoval se i stav pacienta.

Když jsem poprvé tento příběh slyšel, myslel jsem, že jde o legendu. Jak někdo dokáže vyléčit kohokoliv tím, že léčí sám sebe? Jak může i seberealizovaný mistr vyléčit šílené kriminálníky?
Nedávalo to smysl. Bylo to nelogické a příběh jsem zavrhl.
 

O rok později jsem ho však slyšel znovu. Dozvěděl jsem se, že terapeut používá havajskou léčitelskou metodu nazvanou ho'oponopono. Nikdy jsem o ní neslyšel, ale nemohl jsem to pustit z hlavy. Pokud byl příběh pravdivý, chtěl jsem se dozvědět více.
Vždycky jsem věděl, že "stoprocentní zodpovědnost" znamená, že jsem zodpovědný za to, jak myslím a co dělám. Cokoliv nad to už nemůžu ovlivnit. Myslím si, že většina lidí takto také rozumí pojmu naprostá zodpovědnost. Jsme zodpovědní za to, co děláme, nejsme zodpovědní za to, co dělají druzí. Havajský terapeut, který léčil mentálně postižené lidi, mě naučil nový a pokročilejší náhled na stoprocentní zodpovědnost.


Jmenuje se Dr. Ihaleakala Hew Len. Náš první telefonát trval asi hodinu. Prosil jsem ho, aby mi vyprávěl celý příběh o své terapeutické práci. Hovořil o tom, že tři roky pracoval v havajské státní nemocnici na oddělení trestně stíhaných pacientů. Toto oddělení bylo nebezpečné a fluktuace psychologů zde byla velká. Personál často stonal nebo jednoduše odcházel. Když měl někdo projít po oddělení, otáčel se zády ke stěně se strachem, že na něj pacienti zaútočí. Nebylo to příjemné místo pro práci, život ani návštěvu.
 

Dr. Len mi řekl, že své pacienty nikdy neviděl. Svolil, že bude mít kancelář a že bude pročítat záznamy pacientů. Když jimi procházel, pracoval na sobě. A když na sobě pracoval, pacienti se začali uzdravovat.
"Po několika měsících dostali dosud spoutaní pacienti svolení a mohli se začít volně pohybovat po prostoru. Některým zase byly sníženy dávky léků a ti, kteří byli původně označeni za nevyléčitelné, byli propuštěni."
Byl jsem z toho u vytržení.


"A to není všechno," pokračoval, "zaměstnanci se začali těšit do práce. Zlepšila se docházka a fluktace zaměstnanců skončila. Nakonec jsme tam měli více personálu, než jsme potřebovali, protože pacienti byli propouštěni a všichni zaměstnanci chodili do práce. Dnes je to oddělení zavřeno."
V té chvíli jsem to nevydržel a musel se zeptat: "Co jste se sebou dělal, co způsobovalo, že se tito lidé měnili?"
"Jednoduše jsem léčil tu část sebe, kterou jsem s nimi sdílel," odpověděl.
Tomu jsem nerozuměl.


Dr. Hew Len mi vysvětlil, že přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se v mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem.
Tento výrok mě ohromil a bylo mi zatěžko jej přijmout. Nést zodpovědnost za něco, co řeknu nebo udělám, je jedna věc. Nést zodpovědnost za něco, co říkají nebo dělají druzí, je něco úplně jiného. Pravda je taková: Převezmete-li plnou zodpovědnost za svůj život, pak všechno, co vnímáte jakýmkoli ze svých smyslů, nesete za to zodpovědnost, protože je to váš život.
 

Stručně řečeno: můžete vyléčit všechno, co se vám nelíbí a co prožíváte: terorismus, politiku i hospodářství své země. Lze říci, že tyto věci ve skutečnosti neexistují a jsou to pouze vaše vlastní projekce. Problém není v nich, ale ve vás.
Vím, že to je obtížné to pochopit, natož to přijmout nebo podle toho opravdu žít. Vinit druhé nebo své okolí je mnohem snažší, než přijmout naprostou zodpovědnost. Během rozhovoru s Hew Lenem jsem začal chápat, že léčení z jeho pohledu a v duchu ho'oponopono znamená milovat sám sebe. Chcete-li zlepšit svůj život, musíte jej vyléčit. Chcete-li někoho uzdravit, a může jít klidně o mentálně chorého vězně, musíte nejprve vyléčit sebe.


Zeptal jsem se, Dr. Lena, jak to dělal, když léčil sebe. Co přesně prováděl, když se díval na záznamy pacientů.
Jenom jsem si neustále opakoval  ,,omlouvám se" a  ,,miluji vás", vysvětlil.
To je vše?
Ano, to je vše.


Zdá se, že milovat sebe samého je nejlepší způsob, jak se zlepšit a jakmile se zlepšíte, zlepšíte i svůj svět. Dovolte mi krátký příklad, jak to funguje: jednou mi kdosi poslal email, který mě naštval. Dříve bych se s tím vyrovnal tak, že bych začal pracovat se svými citovými hot buttons nebo bych se snažil argumentovat s člověkem, který mi poslal ten hnusný vzkaz. Tentokrát jsem vyzkoušel metodu Dr. Lena. V duchu jsem si opakoval: "Omlouvám se" a "Miluji tě". Neříkal jsem to nikomu konkrétnímu. Jednoduše jsem vyvolával ducha lásky, který měl uvnitř mě vyléčit to, co způsobilo vnější podmínky.
Během hodiny jsem dostal email od stejného člověka. Omlouval se za svůj předešlý vzkaz. Nezapomeňte, že jsem neudělal nic pro to, aby se mi někdo omluvil. Ani jsem mu neodpověděl. Přesto, tím, že jsem opakoval "Miluji tě", jsem jaksi v sobě vyléčil to, co způsobilo jeho chování.


Později jsem se zúčastnil ho'oponopono semináře doktora Lena. Nyní mu je sedmdesát roků, je považován za staršího šamana a je poněkud uzavřený. Chválil moji knihu The Attractor Factor. Řekl mi, že když se zlepším, vibrace mé knihy stoupnou a všichni to budou cítit, až ji budou číst. V krátkosti, jakmile se zlepším, moji čtenáři se zlepší.
"A co knihy, které už jsou venku, které se už prodaly?" zeptal jsem se.
"Žádné venku nejsou," vysvětlil a znovu mě ohromil svou mystickou moudrostí. "Jsou stále v tobě."
Jinými slovy, vně neexistuje.


Tato pokročilá technika si zasluhuje podrobné vysvětlení a k tomu by byla zapotřebí celá kniha. Postačí, když řeknu, že budete-li chtít zlepšit cokoliv ve svém životě, můžete to udělat jenom na jednom místě - v sobě.
"A až to budete dělat, dělejte to s láskou."


Ho´oponopono

starodávné havajské učení

Havajská technika Ho´oponopono přispívá k čištění našeho podvědomí, ve kterém sídlí bloky. Slouží k rozpuštění skrytých programů, které nám brání v dosažení naplnění našeho poslání na tomto světě i v dosažení našich přání, ať už jde o zdraví, vztahy, duchovní vývoj, hojnost nebo cokoliv jiného.

Ho´oponopono je nástroj k umožnění návratu do tzv, nulového stavu, kde neexistuje nic a možné je VŠE.

V tomto stavu nesídlí žádné myšlenky, slova nebo činy, vzpomínky, vzorce, přesvědčení ani cokoli jiného. Prostě nic. Je to onen stav prázdnoty, o kterém se píše ve všech duchovních knihách a o jehož dosažení všichni "hledající" různými způsoby usilují. Nulový stav je stavem čisté lásky a nemá žádná omezení.


Každý člověk má k dispozici čočku skrze níž pozoruje svět. Každý z nás pohlíží na svět s myslí nastavenou určitým způsobem. Podaří-li se nám s pomocí staré havajské metody Ho´oponopono opustit všechny naše iluze, vstoupíme do prostoru, který se dá nazvat Svět bez hranic. Jedná se o techniku vedoucí k Nalezení vlastního Já. Je to proces vnitřního opouštění negativních energií s cílem nechat skrze sebe proudit čistou Lásku, čisté myšlenky a slova.

 

Ho´oponopono je způsob, jak uvolnit energii starých emocionálních bolestí, které v nás vyvolávají nerovnováhu a následně i nemoci. Je to proces  pokání, odpuštění a transmutace, který pro dnešní účely aktualizovala význačná havajská kahuna Lapa´au Morrnah Nalamaku Simeona. Klasický přístup k řešení potíží tkví v přesvědčení, že jádro problému leží v klientovi, ne v terapeutovi. Terapeuti si často myslí, že jsou zde pro to, aby pomáhali lidem nebo je zachraňovali. U havajské metody Ho´oponopono je vše jinak – podle ní je skutečným úkolem terapeutů uzdravovat sebe samé z programů, které vidí ve svých klientech. Očistí-li program, který s ním sdílí, uleví se oběma stranám. A proto, aby byl terapeut schopen úspěšně svému klientovi pomoci, musí uznat svou 100% zodpovědnost za to, co se stalo. Musí si tedy uvědomit, že jádrem problému je jeho vlastní chybné uvažování, nikoliv chybné uvažování klienta. Většina terapeutů si vůbec není vědoma  toho (nebo to nechce připustit), že se na každé obtížné situaci přímo podílejí. K tomu je totiž potřeba přijmout myšlenku, že na tomto světě jsme všichni propojeni a že to,co spatříme u druhého člověka, je také v nás. S pomocí Ho´oponopono dokáže terapeut přeměnit své i klientovy chybné mentální vzorce ve zdravé myšlení naplněné Láskou.

 

"Zatímco mi začíná klient vyprávět svůj tíživý příběh, začínám pročišťovat své vlastní chybné myšlenkové vzorce, které se zhmotnily do podoby klientova problému. Když je mé chybné uvažování nahrazeno láskyplnými myšlenkami, děje se tak i u klienta a ten zvolna cítí úlevu."

Léčení pomocí havajské léčebné techniky Ho´oponopono vyžaduje, aby se terapeut nejprve spojil s Původním Zdrojem nazývaným Bůh a v tomto propojení poprosil, aby v něm Láska vyléčila všechny chybné myšlenkové vzorce, které se nejpre zhmotňují jako jeho vlastní problém a potom jako problém klienta.Tato prosba je v podstatě jakýmsi procesem pokání a odpuštění. Vyžaduje od nás určitý stupeň odevzdání se a obrovskou důvěru v to, že bude vyslyšena.

 

Jak toho docílit? Postup:

1. způsobem je modlitba, kterou používala kahuna Morrnah:

BOŽSKÝ STVOŘITELI, OTČE, MATKO, SYNU V JEDNOTĚ… POKUD JSME SE JÁ, CELÁ MÁ RODINA I PŘÍBUZENSTVO A VŠICHNI MÍ PŘEDKOVÉ V MYŠLENKÁCH, SLOVECH, SKUTCÍCH A VE SVÉM JEDNÁNÍ DOPUSTILI VŮČI TOBĚ I TVÉ RODINĚ, NA TVÝCH PŘÍBUZNÝCH ČI PŘEDCÍCH ČEHOKOLIV ZLÉHO OD POČÁTKU STVOŘENÍ AŽ DO DNEŠKA, PROSÍME TĚ O ODPUŠTĚNÍ. DOPŘEJ NÁM OČIŠTĚNÍ, UVOLNĚNÍ A ODSTRANĚNÍ VŠECH NEGATIVNÍCH VZPOMÍNEK, BLOKŮ, ENERGIÍ A VIBRACÍ A PŘEMĚŇ TYTO NECHTĚNÉ ENERGIE V ČISTÉ SVĚTLO. A TAK SE STAŇ. AMEN

Kahuna Morrnah léčila prostřednictvím této prosby k Božskému Stvořiteli, skrze Božství, které je uvnitř každého člověka… jenž je ve skutečnosti nástrojem Božského Stvořitele.

 

 2. způsob, který používá Ph.D.Ihaleakala Hew Len, je modernizovanou formou předchozí modlitby a spočívá v použití čtyř formulek :

MILUJI TĚ
OMLOUVÁM SE
PROSÍM, ODPUSŤ MI
DĚKUJI TI

 

Skrze slova Miluji Tě se propojíme s Bohem. Bůh je Láska a vyjádřením lásky se na jeho energii napojíme. Slova “Miluji Tě” rozproudí zablokovanou energii, spojí nás s Božstvím. Jsou lístkem, který nás opravňuje ke vstupu do stavu neuvěřitelného klidu a míru. Když je vyslovujeme směrem ke Stvořiteli, začíná v nás vše očišťovat, abychom mohli zažívat zázrak přítomného okamžiku - svět bez hranic - nulový stav.
Podstata je milovat vše – např. nadváhu, závislost, problematické dítě, partnera …

Láska, na kterou se skrze slova “Miluji Tě” napojíme, přetváří nahromaděnou energii a uvolňuje ji. Vyslovením slov “Miluji Tě ” si otevíráme bránu k prožití Božství. Když máte hlavu zahlcenou programy, které se neustále přehrávají jako gramofonová deska, řekněte jim v duchu nebo potichu: “Miluji Vás, drahé myšlenky.  Jsem vděčná za to, že mám příležitost osvobodit Vás i sebe.“ Tyto slova opakujte znovu a znovu. Negativní myšlenky a programy se samy nikam neztratí, nevydají se na dovolenou ani neodejdou do důchodu, pokud jim to nenařídíte.

 

Omlouvám se – těmito slovy uznáváme, že se do našeho systému dostal nějaký virus neboli negativní program. Nemusíme tušit, jak to k nám přišlo. Např. má-li někdo nadváhu, jednoduše přijal program, který ji vytvořil. Tím, že vyslovíme slova “Omlouvám se”, sdělujeme Bohu, že ve svém nitru žádáme o odpuštění čehokoli, čím jsme si tento program přitáhli. Neprosíme Boha, aby nám odpustil, ale aby nám pomohl odpustit sobě samým! Přijímáme absolutní zodpovědnost  za vše, co se v našem životě  objevilo.

 

Prosím, odpusť mi – těmito slovy prosíme o čištění, uvolnění a odstranění všech bloků a negativních energií a o jejich transmutací v čisté světlo. Je to prosba naší  vědomé mysli ke Stvořiteli, aby změnil obsah našeho podvědomí v prázdnotu a abychom díky tomu opět objevili své vlastní Já.

 

Děkuji Ti – těmito slovy vyjadřujeme Stvořiteli svou vděčnost a dáváme najevo víru, že se problém vyřeší k nejvyššímu dobru všech zúčastněných.

 

Práce terapeuta havajské techniky Ho´oponopono spočívá v očišťování sebe sama. Skrze modlitbu nebo slova Miluji Tě, Omlouvám se, Prosím odpusť mi, Děkuji Ti prosí nejprve Lásku, aby očistila negativní energii, která se zhmotnila do problému. Energie se uvolní, vznikne prázdný prostor, do kterého může vstoupit Bůh a naplnit jej Světlem. Člověk potom již nejedná na základě bloků a negativních programů vycházejících z mysli, ale nechává se vést inspirací přicházející z Ducha, tedy od Boha.

Technika Ho´oponopono vypadá jednoduše, ale vyžaduje určitou odevzdanost a trpělivost. Není to životní koncept Mac Donalda, kde přijedeme k okénku a okamžitě dostaneme hotové jídlo. Bůh není sluha. Je třeba čistit, čistit a čistit .

Aby vlastní Já bylo vlastním Já v každém okamžiku samo sebou je zapotřebí provádět Ho´oponopono nepřetržitě. Čisti, vymazávej, vymazávej
a nalezni svou vlastní Šangrilu. Kde? V sobě!

 

Poznámka: "čistící webová stránka" zde: https://www.cintamani.cz/vitale/


 

Návod, jak provádět techniku Nalezení vlastního Já pomocí ho’oponopono - text, který lze předávat dále (beze změny v textu) :

 

Jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného) a objevit zdraví, bohatství a štěstí.

 

Zde jsou dva osvědčené způsoby, jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného) od čehokoliv pomocí metody ho'oponopono. Pamatujte si, že to, co vidíte u druhých, je také ve vás samotných, takže veškeré uzdravování je léčením sebe sama. Nikdo jiný tyto procesy nemůže uskutečnit, jenom vy. Celý svět je doslova ve vašich rukou.

 

Za prvé je tady Morrnahnina modlitba (tvůrkyně tohoto nového procesu), o které se říká, že pomohla vyléčit stovky, ne-li tisíce lidí. Je jednoduchá, ale mocná:

„Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě... Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění... Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo... A tak se staň."

 

Za druhé, způsob jakým Dr. Hew Len rád léčí je, že nejdříve říká „Omlouvám se“ a „Prosím, odpusť mi.“ Toto říkáte, abyste uznali, že se něco – aniž byste věděli co – dostalo do vašeho těla nebo mysli. Nemáte ponětí, jak se to tam dostalo a ani to nemusíte vědět.

 

Pokud máte nadváhu, prostě jste chytili program, který vám ji způsobuje. Tím, že říkáte „Omlouvám se“, říkáte Božství, že vnitřně odpouštíte komukoliv a čemukoli za to, kdo nebo co vám to přineslo. Nežádáte Božství, aby vám odpustilo, žádáte Božství, aby vám pomohlo odpustit sobě samým.

Pak opakujete „Miluji tě“ a „Děkuji ti“.

Slova „miluji tě“ rozproudí zablokovanou energii. Znovu se napojíte na Božství. Vzhledem k tomu, že nulový stav je naprosto čistá láska, a je to svět bez hranic, začínáte se dostávat do tohoto stavu tím, že vyjadřujete lásku. Když po tomto výroku vyslovíte „děkuji ti“, vyjadřujete vděčnost. Vyjadřujete víru, že problém bude vyřešen pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

 

Co se bude dít dál, závisí na Božství. Můžete cítit inspiraci k nějaké činnosti. Ať už to je cokoliv, udělejte ji. Pokud si nejste jisti, zdali byste onu činnost měli vykonat, použijte stejnou metodu léčení na vaši nejistotu. Když se očistíte, budete vědět, co máte dělat.

 

Výše uvedené je zjednodušená verze modernizovaných hlavních metod léčení pomocí ho'oponopono. Chcete-li lépe porozumět procesu nalezení vlastního Já pomocí ho'oponopono, zaregistrujte se na seminář. Viz www.hooponopono.org.* Chcete-li pochopit, co Dr. Hew Len a Dr. Vitale dělají společně, navštivte www.zerolimits.info *.

 

Tyto údaje sdílejte, prosím, se svými přáteli.

Děkujeme vám. Milujeme vás.

 

Dr. Joe Vitale a Dr. Hew Len

Autoři knihy Svět bez hranic

 

*  (Stránky jsou v angličtině, ale pomocí počítačového překladače https://www.google.cz/language_tools?hl=cs můžete získat orientační představu.)

 

Myslím, že tohle se vám také bude líbit. Pošlete to každému, komu chcete. Děkujeme vám.

 

Nový „šílený“ způsob, jak zvýšit prodej

-- Dr. Joe Vitale --

www.mrfire.com

 

V své nové knize Svět bez hranic píši o neobvyklém terapeutovi, který uzdravil celé oddělení duševně nemocných kriminálníků, aniž by viděl kteréhokoliv z nich.

Jeho léčebnou metodu jsem se naučil. Metoda zahrnuje „čištění“ sebe sama od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních.

Je to zvláštní, ale když se postaráte o své vlastní problémy, zmizí i u jiných lidí.

 

Vše spočívá v tom, že láskou odsunete problémy pryč. Děláte to tak, že neustále opakujete „miluji tě“ a ještě několik dalších prohlášení. Praktikuji to dva roky a můj život je ohromný. Žiji téměř v každém okamžiku ve stavu blaženosti.

 

Jakmile jsem se o této metodě dozvěděl, začal jsem ji kromě nemocí používat i na jiné věci. Jelikož jsem praktický metafyzik a podnikatel, chtěl jsem zjistit, zdali by tato šílená metoda fungovala na prodej a jiné záležitosti.

 

Kdykoliv jsem napsal článek – jako například tento – poslal jsem do něj lásku.

Kdykoliv jsem napsal další knihu – jako můj nový Svět bez hranic –  v duchu jsem opakoval „Miluji tě“.

Pak jsem si všiml, že moje emaily a články se dostaly k milionům lidí, kteří je četli.

A moje kniha Svět bez hranic se stala bestsellerem na Amazon.com šest měsíců před vydáním.

 

Se zkouškami jsem pokračoval. Protože jsem chtěl mít jistotu, že tato metoda funguje pro ostatní a ne jenom pro mě, naučil jsem ji své blízké přátele.

 

Bill Hibbler, spoluautor knihy Meet and Grow Rich, byl skeptický. Vypůjčil si však rukopis knihy Svět bez hranic ještě před tím než vyšla, přečetl jej a začal milovat své produkty a seznam odběratelů.

 

Zde je to, co řekl: „Prodej ve dnech 1.-4. ledna byl o 41,39 % vyšší než ve dnech 1.-4. prosince a přitom jsem v té době nerozesílal upoutávky, ani nedělal jakoukoliv propagaci. Pouze jsem se čistil, zatímco jsem celý den četl tvoji knihu.“

 

Bill mi dále řekl, že stoupl i prodej ze stránky https://create-ultimate-ebooks.com, kterou vůbec nepropagoval.

Jak je to možné? Jak může „čištění“ sebe sama mantrou „miluji tě“ učinit rozdíl v prodeji?

Zdá se, že „vně“ nic neexistuje. Celý svět je projekcí toho, co cítím uvnitř.

 

Takže, pokud cítíte lásku, budete přitahovat lásku. Protože láska obsahuje vděčnost, budete přitahovat více věcí, za které budete vděčni. To je podstatou mé knihy The Attractor Factor a samozřejmě filmu Tajemství.

 

Dostanete to, co cítíte. To je vše.

V srdci chcete cítit lásku. To chtějí všichni. Když si v duchu říkáte „miluji tě“, čistíte se a vyzařujete energii, kterou ostatní cítí.

Výsledek: zvýšení prodeje.

Stále jste skeptičtí?

 

Podívejte se na to takhle: I kdyby se vám celý tento způsob jevil jako naprosto šílený, co zlého se může stát, když si při telefonování, psaní emailů, přednášení a jiných denních činnostech budete v duchu opakovat „miluji tě“?

 

Kdyby nic jiného, budete se cítit lépe.

Zkuste to a uvidíte.

 

Mimochodem, „miluji vás“.

  *************************************************

Dr. Joe Vitale je autorem příliš mnoha knih, aby zde byly všechny uvedeny, včetně bestsellerů The Attractor Factor, Life’s Missing Instruction Manual a Svět bez hranic. Je také jednou z hvězd populárního filmu The Secret. Jeho hlavní stránka je www.MrFire.com.

           

© Copyright 2007, Joe Vitale

 

Poznámka: Tento článek můžete přeposlat komukoliv, můžete jej zveřejnit v diskuzních fórech, vytisknout v jakékoliv publikaci pokud poselství zůstane nezměněné. Děkujeme vám.