4.) Metoda sání, převalování oleje

20.02.2014 22:31

Tuto metodu lze využít při léčbě zánětu žil, chronické anémii, ochrnutí, ekzémech, otocích, žaludečních nemocech, nemocech střev, srdce, cévní soustavy, nádorech, kloubních onemocnění a spousty jiných méně důležitých, ale nepříjemných zdravotních potížích. Úspěšně ji využívali sibiřští lékaři.

Postup: Ráno na lačno nebo večer před spaním (po uplynutí 3-4 hodin od posledního jídla) si vezměte do úst 1 lžíci slunečnicového nebo arašídového oleje a poválejte jej jako bonbon v přední části úst 25-30 minut. Olej zpočátku houstne, později se stává tekutý a bílý. Potom jej vyplivněte, v žádném případě nepolykejte! Obsahuje látky vyvolávající spoustu chorob. 

Metodu můžete praktikovat libovolně, dokud nepocítíte svěžest, energii, klid a dokud se nevrátí zdravý spánek a dobrá paměť. Náhlé chorobné stavy mizí rychle v průběhu 2-3 týdnů, chronické během několika měsíců až jednoho roku. Je třeba mít ale také na paměti, že při chronických onemocněních (revmatismus, dna, zánět žil) mohou v prvním týdnu nastat lehká onemocnění, slabosti atd. Tyto jevy se vyskytují při oslabení ohniska nemoci, je to zcela normální a je třeba je překonat.

Viditelným projevem pomyslného průběhu léčby je: energie v těle po probuzení, lepší chuť k jídlu, svěžest. Délka užívání je individuální, každý si ji musí „určit“ sám dle svého zdravotního stavu. 

Zdraví lidé a děti mohou praktikovat tuto metodu preventivně během 2 týdnů. Chráníte se tím před uvedenými nemocemi, ale také se zbavíte toxických těžkých kovů, které se vykytují v každém těle, i v tom „zdravém“. Nejlepších výsledků dosáhnete při provádění kúry každý den po dobu 1 až 6 měsíců.