FACTOR BASE KIDS - PŘÍRODNÍ MULTIVITAMINY pro děti i dospělé !!! JIŽ V ÚNORU v prodeji !!!

10.02.2012 21:07

FACTOR BASE KIDS - PŘÍRODNÍ MULTIVITAMINY pro DĚTI i DOSPĚLÉ !!! JIŽ V ÚNORU v prodeji !!!

A proč právě tyto multivitamíny a ne jiné? Předností tohoto produktu je jeho přírodní forma, kdy jeho dominantní složky jsou 100% přírodního původu. Jedná se o vysoce bioaktivní vápník a hořčík z mořských řas, extrakt ze šípku a betaglukan z přírodních kvasnic. Factor Base Kids je jedním z mála produktů na evropském trhu, který obsahuje jako zdroj vápníku 100% přírodní multi-minerální komplex z červené řasy, která se vyskytuje pouze ve třech oblastech světa. Mořská červená řasa obsažená v tomto produktu se těží v jihozápadním Irsku a na Islandu. Obecně mořská vegetace je 10 -20x bohatší na minerály než suchozemská vegetace.

Jednotlivé složky jsou ve výrobku obsaženy v dostatečně účinném množství, vzájemně se doplňují, podporují a zvyšují svoji účinnost, působí v mimořádné synergii. Jako všechny produkty OKG je Factor Base Kids zcela bez chemické stabilizace.

 

Co je Factor Base Kids a jak se užívá?

Je to doplněk stravy s vitamíny a minerály pro děti určený především k doplnění vitamínů a minerálů do organismu a k posílení obranyschopnosti. Je vyráběn ve formě žvýkacích tablet s příjemnou jablkovou příchutí, dávkování je koncipováno tak, aby jej mohly užívat jak malé děti od 3 let, jimž 1 tableta denně doplní právě potřebné množství živin nedostatečně zastoupených ve stravě, tak děti od 6 let v dávce 2 tablety denně, případně i dospělí, u kterých doporučujeme 4 tablety denně. Factor Base Kids je koncipován jako multivitamín, jehož užívání je pro děti příjemné a jednoduché - tablety se rozžvýkají jako bonbóny.

 

Factor Base Kids je určen k posílení obranyschopnosti organismu - je vhodný při infekčních onemocněních a na posílení imunity, působí příznivě při nachlazení, pomůže při zvýšené teplotě, začínající rýmě, kašli a při následné rekonvalescenci apod. Obsažené betaglukany mají schopnost příznivě ovlivňovat hladinu cukru v krvi, proto doporučujeme Factor Base Kids jako doplněk i pro diabetiky. Factor Base Kids lze doporučit také při stresu, depresích a zvýšené zátěži kladené na organismus - ať už nemocí nebo při zátěži způsobené psychickými problémy. Posílí např. sportovce nebo vyčerpané podnikatele, vzpruží i těžce tělesně pracující - tj. všechny osoby nadměrně namáhající organismus. Obsažený vápník (díky své jedinečné struktuře organismem mimořádně dobře vstřebatelný) má blahodárný vliv na zdraví kostí a zubů a je také účinnou prevencí osteoporózy.

 

Je nutné dětem dodávat vitamíny a minerály ve formě doplňků stravy, nestačí jejich příjem běžnou stravou?

Vyváženost vitamínů a minerálů ve stravě je pro zdraví dětí nutná. Mnohdy nestačí pouhý přísun ovoce a zeleniny, je třeba dítěti vitamíny přidávat. Je nutné brát v potaz současné stravování dětí, kdy mnohým z nich chybí dostatečně pestrá strava se zastoupením všech prvků a vitamínů. Pokud děti dostávají pravidelně pestrou stravu*, postačí jim vitamíny a stopové prvky dodávat zejména v zimě a na jaře, kdy je nutný jejich zvýšený přísun. To jsou období, kdy vitamíny ze stravy tělu nestačí. Děti ale, bohužel, většinou nemají v průběhu roku denně tak pestrou stravu, aby pokryla všechny požadavky. Proto je vhodné vitamíny a minerály dodávat , a to hlavně v zátěžových obdobích - zimním a jarním období, při nemoci a v době rekonvalescence, v obdobích s velkou zátěží a v období intenzivního růstu a dospívání. Každé věkové období nese jiné nároky na potřebu živin, vitamínů a stopových prvků. Factor Base Kids v sobě obsahuje složku vitamínovou a složku stopových prvků - minerálů. Jejich množství ve Factor Base Kids je uzpůsobeno nárokům dětí ve věku od 3 do 6 let a dětí starších 6 let. (*Důležitým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálních látek je ovoce a zelenina. Denní množství by se mělo pohybovat okolo 300 - 350 g v až pěti dávkách.)

 

Více informací o tomto produktu najdete v sekci "OKG přírodní produkty" i na níže přiloženém letáku.

 

FB KIDS - LETÁK.pdf (1,2 MB)