OKG Přírodní produkty

Zdraví není samozřejmostí a je o něj třeba pečovat. Účinná péče o vlastní zdraví znamená věnovat mu pozornost dříve než nastanou zdravotní problémy, což ale stále ještě hodně lidiček moc nechápe. OKG má řešení, které Vám pomáhá každý den upevňovat Vaše zdraví unikátními výrobky z čisté přírody přirozeným působením na Váš organismus.

Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi. Výrobky OKG jsou na trhu již více než 11 let, jsou tedy důkladně prověřené časem i tisíci spokojených zákazníků :-).

Využijte registrace (která Vás k ničemu nezavazuje) a nakupujte se SLEVOU 40% !

 

Výběr vhodných produktů OKG na konkrétní problém je možné BEZPLATNĚ konzultovat na uvedeném kontaktu (emailu). Ráda Vám sestavím "produkty na míru", čímž se vyhnete nesprávnému výběru výrobků !

Produkty OKG jsou čistě přírodní, zcela bez chemické stabilizace a samozřejmě jsou schválené MZČR. Každý produkt má své notifikační číslo, což znamená, že to co je deklarované na etiketě musí tento produkt také obsahovat, což třeba ani spousta volně dostupných produktů v lékárnách nemá. Tyto produkty notifikaci mají.

 

Produkty OKG harmonizují celkový stav organismu, vychází z tradiční čínské medicíny a to, že jsou na trhu již více než 11 let svědčí o tom, že jsou opravdu kvalitní a žádané. Velice účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení - s každým dalším výrobkem OKG, který začnete používat, je tato řada ještě účinnější! Platí nepsané pravidlo, že ideální kombinace je kombinace 3 produktů.

Produkty nejsou návykové a nemají žádné kontraindikace s léky.

 

Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena. Lidské tělo je velký zázrak a pokud mu dodáme vše, co potřebuje ke svému bezproblémovému fungování, poradí si s většinou zdravotních problémů samo. A to je právě ten "zázrak výrobků OKG" - příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu. Důležité je v užívání vydržet - přírodní přípravky neúčinkují tak rychle, jako chemicky vyrobené léky - ale působí pro tělo přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků - vytváří tělu podmínky pro to, aby nastartovalo "samouzdravovací procesy".

 

Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi. Suroviny, které používáme k výrobě našich produktů, jsou pečlivě vybírané a kontrolované. Pochází nejen ze střední Evropy, ale i z čistých horských oblastí severní Evropy, z jižní Evropy, ze Středomoří, z Asie, Číny, Indie, Cejlonu, Íránu, Turecka, z Afriky, z Egypta nebo např. z moří severní Evropy… Všechny suroviny jsou pečlivě kontrolovány nejen po stránce místa původu, ale také co do obsahu deklarovaných obsažených látek.

Hodně štěstí a trpělivosti :o)!

 

Výrobky OKG příznivě ovlivňují:

Trávicí a endokrinní systém

Vylučovací systém

Oběhový a mízně-cévní systém

Pohybový systém

Nervová soustava

Optimální hmotnost a objem, metabolismus

Povrch těla

Celková kondice, odolnost, obranyschopnost

Děti

 

Výrobky OKG jsou schválené a registrované v příslušných institucích, notifikované na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (najdete na stránkách MZ v registru RoHY: https://snzr.ksrzis.cz/snzr/rrh/) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky, odpovídají normám EU. Výrobky OKG prochází důkladnou kontrolou kvality. Jsou pečlivě vybírány a prověřovány jednotlivé suroviny, následně kontrolovány výrobní postupy, hotové výrobky i jejich skladování a manipulace s nimi. Hotové výrobky jsou průběžně kontrolované v akreditovaných laboratořích. O.K.G., s.r.o. má vypracovaný systém kritických kontrolních bodů (preventivních opatření) HACCP, který slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti výrobků (doplňků stravy) během všech činností souvisejících s jejich výrobou (zpracováním, skladováním, manipulací, přepravou...) a prodejem konečnému spotřebiteli - spočívá především v předjímání a prevenci biologických, chemických a fyzikálních rizik.

 

Většina informací o jednotlivých produktech je převzata z oficiálních stránek společnosti OKG s.r.o.