OK Alfa+ 100 ml                Cena: 810 Kč

Využijte registrace (která Vás k ničemu nezavazuje) a nakupujte se SLEVOU 40% !

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Tento produkt by neměl chybět nikdy doma v zásobě. Proč? OK Alfa+ je ze 17-ti druhů bylin, ale co je nejdůležitější: působí PROTIZÁNĚTLIVĚ, ANTIBAKTERIÁLNĚ a částečně ANTIBIOTICKY proti určitým druhům mikrobů. A dále:

  • ČISTÍ organismus, krev, působí na trávení a ovlivňuje hlavně ŽALUDEK a SLINIVKU

  • posiluje OBRANYSCHOPNOST organismu

  • je výborná pro rekonvalescenci po nemoci

  • lze ji použít na ZÁNĚTY dásní, záněty trojklanného nervu, kapat do uší při zánětu středního UCHA i kapat do NOSU při zánětu dutin, kloktat při ANGÍNĚ; používá se s úspěchem v době VIRÓZ, když už na člověka „něco leze“, je NACHLAZENÝ, škrábe ho v krku…

  • pozor: mírně zvyšuje tlak,takže pokud má někdo vyšší tlak je vhodné přidat Emulips nebo OK Omega+

POPIS PRODUKTU:

OK Alfa+ (100 ml), doplněk stravy pro celkovou harmonii Vašeho organismu - bylinný extrakt s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený ze 17ti druhů bylin podle léty ověřené receptury ze 17.století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů.

A v čem může být pro Vás tento výrobek užitečný?
ČIŠTĚNÍ A REGENERACE ORGANISMU:

OK Alfa+ podpoří čištění Vašeho organismu, působí antibakteriálně, posílí odolnost proti nežádoucím procesům v tkáních, působí antibioticky na široké spektrum mikrobů, působí proti kvasným a hnilobným procesům v těle, zklidní organismus po fyzické stránce - ztlumí jeho nežádoucí náhlé reakce - působí na hladké svalstvo. Posílí také obranné reakce v tkáních horních cest dýchacích a pomůže tyto cesty udržovat v normálním stavu. Zároveň usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu.

POSÍLENÍ ORGANISMU:

OK Alfa+ pomůže posílit organismus - posílí Vaši kondici, odolnost a obranyschopnost. Posílí tělo při rekonvalescenci po nemoci. Pomůže zoptimalizovat a zharmonizovat veškeré tělesné funkce.

TRÁVENÍ A VYLUČOVÁNÍ:

OK Alfa+ přispěje ke správné činnosti Vaší trávicí soustavy, příznivě ovlivní veškeré procesy v trávicím traktu - činnost slinivky břišní, žaludeční činnost, ... Přispěje k udržování správné funkce jater a žlučníku, pomůže při revitalizaci jaterní tkáně. Stimuluje procesy ve vylučovacím traktu, podpoří funkci ledvin, pomůže udržovat močové cesty v řádném stavu

SLOŽENÍ:

extrakty z - aloe pravá, smetánka lékařská (pampeliška), kurkumovník zedoárový, kurkuma dlouhá (citvar), skořicovník kafrovník (kafr), myrhovník pravý (myrha), čekanka obecná, šalvěj lékařská, bedrník anýz, heřmánek římský, hořec žlutý, jalovec obecný, kozlík lékařský, máta peprná, skořicovník čínský (skořice), kopřiva dvoudomá, šafrán setý, alkohol 30 %, sladidla - sacharóza, mannitol

 

OK ALFA+ v OTÁZKÁCH a ODPOVĚDÍCH: 

Co je OK Alfa+?

OK Alfa+ je unikátní doplněk stravy určený pro celkovou harmonii Vašeho organismu - bylinný extrakt s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený podle léty ověřené receptury ze 17.století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů. OK Alfa+ přispěje ke správné činnosti Vaší trávicí soustavy, příznivě ovlivní veškeré procesy v trávicím traktu. Přispěje k udržování správné funkce jater a žlučníku, pomůže při revitalizaci jaterní tkáně. Stimuluje procesy ve vylučovacím traktu, podpoří funkci ledvin, pomůže udržovat močové cesty v řádném stavu. OK Alfa+ podpoří čištění Vašeho organismu, působí antibakteriálně, posílí odolnost proti nežádoucím procesům v tkáních, působí antibioticky na široké spektrum mikrobů, působí proti kvasným a hnilobným procesům v těle, zklidní organismus po fyzické stránce - ztlumí jeho nežádoucí náhlé reakce - působí na hladké svalstvo. Posílí také obranné reakce v tkáních horních cest dýchacích a pomůže tyto cesty udržovat v normálním stavu. Zároveň usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu. OK Alfa+ pomůže posílit organismus - posílí Vaši kondici, odolnost a obranyschopnost. Posílí tělo při rekonvalescenci po nemoci. Pomůže zoptimalizovat a zharmonizovat veškeré tělesné funkce.


Je OK ALFA+ přírodní?

Přípravek OK Alfa+ je vyráběn pouze z přírodních surovin pečlivě prověřované kvality - tedy ze 17ti druhů sušených bylin (extrahované byliny: smetanka, citvar, kurkuma, manna, kafr, myrha, pupava, aloe, šalvěj, anýz, heřmánek, hořec, jalovec, kozlík, máta, skořice, šafrán), přírodního cukru a přírodního kvasného lihu nejvyšší kvality podle léty ověřené receptury ze 17. století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů. Rovněž unikátní vícestupňový způsob extrakce bylin nezatěžuje produkt nežádoucími příměsemi. OK Alfa+ má příjemnou, silnou kořennou vůni a nahořkle kořenitou chuť. Jako všechny produkty OKG je OK Alfa+ zcela bez chemické stabilizace.


Byl tento výrobek zkoušen?

Jako všechny produkty OKG je produkt OK Alfa+ notifikován na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky (OHVBPKV/1616/2011/Ht z 11/3/2011). Jeho kvalita je ověřena v laboratořích ZÚ Brno, posouzena SZÚ Praha a SÚKL Praha, kde byl posouzen jako doplněk stravy. Ve smyslu Zákona o potravinách je kvalita výrobku průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.


Jak se přípravek OK Alfa+ používá a může jej užívat každý?

Doporučujeme užívat OK Alfa+ buď přímo nebo rozmíchat v nápoji v dávce 1 čajová lžička (cca 5ml) - dospělí 1-3x za den, děti od 3 let 1x za den. Při pravidelném používání 1x za den vystačí balení 115ml na 23 dní. Osoby s onemocněním žlučníku a žlučových cest a těhotné a kojící ženy by užívání přípravku měly konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. OK Alfa+ stojí díky vysokému obsahu účinných látek na pomezí potraviny a léku. Doporučené dávkování však nevyžaduje zařazení přípravku mezi léčiva - SÚKL Praha není hodnocen jako léčivý přípravek, ale byl zařazen mezi doplňky stravy. Při dodržení doporučeného dávkování je tedy naprosto bezpečný.


Jakým způsobem přispívá OK Alfa+ k našemu zdraví?

Zdravé tělo je zázračný systém, který se stará nejen o bezproblémový chod organismu, ale i o svou vlastní detoxikaci. Klíčovou a zcela nezastupitelnou úlohu k udržování zdravého organismu hrají játra, která odstraňují z krve škodliviny. To však platí jen potud, pokud je dlouhodobě nezanedbáváme, nepoškozujeme či nepřetěžujeme. Jakákoliv přemíra nás oslabuje a může způsobit onemocnění. Všechny orgány jsou totiž naprogramovány na normální zatížení. Jestliže musí trvale pracovat přesmíru, např. dodáváme-li do těla dlouhodobě množství toxických látek, tak se nejen neúměrně opotřebovávají, ale nemohou ani dokonale plnit všechny své funkce. Klesá-li schopnost jater čistit naši krev, pak se tělo i jednotlivé orgány postupně stále více zanášejí škodlivinami, zplodinami látkové výměny apod. a poté se začnou projevovat různé formy onemocnění. OK Alfa plus blahodárně působí na činnost jater, trávicí soustavy a při likvidaci kvasných nebo hnilobných procesů v těle.


Může OK Alfa+ pomoci při boji s nadváhou?

Problémy s nadváhou mohou být způsobeny i mnoha jinými faktory, než jsou kalorie. Mezi možné příčiny patří mimo jiné i kolísání hladiny krevního cukru, problémy se štítnou žlázou, nedostatek vitamínů a minerálů, kvasinkové onemocnění, špatné trávení, zácpa nebo toxicita a špatné vylučování. Schopnost organismu spalovat kalorie může být ovlivněna „vnitřní čistotou“, tzn. že toxické látky a exkrementy mohou být zodpovědné za problémy s váhou. Detoxikace organismu pomáhá, díky pročištění jater, optimalizovat metabolismus a zlepšit vsřebávání vitamínů a minerálních látek. Metabolismus tuků je úzce spojen s činností jater. Jsou-li játra, zodpovědná za zpracování a vyloučení exkrementů, přetížená nebo je tělo podvyživené, odpadní látky z těla neodcházejí a zůstávají uvnitř. Když nejsou toxické látky včas vyloučeny z těla, hromadí se - a to v tukových buňkách. Proto je detoxikace vhodným startem pro snižování tělesné hmotnosti. OK Alfa plus významně napomáhá čištění organismu. OK Alfa+ ovlivňuje především játra, slinivku, žaludek a slezinu. Podporou správné činnosti těchto orgánů dosáhneme maximální regenerace těla. Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla - filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Játra jsou spolu se žlučníkem dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu v našem těle. Důležitou úlohu zde hrají hořčiny, které jsme ve své stravě postupem času, bohužel, nahradili cukrem. I žluč je hořká a právě hořčiny dodané tělu napomáhají k lepší funkci jater. Staré národy věděly, jak jsou hořčiny důležité pro trávení, a proto byly kdysi ve velké míře zastoupeny v každém elixíru pro dlouhý život. Hořčiny obsažené v OK Alfa+ jsou prověřené staletími (původní receptura pochází ze 17. století!) a v těle plní funkci regenerátoru. Dokáží zvýšit tvorbu antialergenů v játrech a podpořit čištění organismu, což má příznivý vliv na širokou škálu problémů, včetně pozitivního působení na srdce nebo pomoci při boji s nadváhou. Obsah řady biologicky aktivních látek je zaměřen přímo na podporu regenerace buněk. Pro výraznější působení na správnou funkci jater a optimalizaci metabolismu doporučujeme doplnit přípravek Emulips Forte (nebo Emulips).


Mohu užívat OK Alfa+, pokud mám potíže s krví?

Pokud užíváte trvale léky, doporučujeme informovat ošetřujícího lékaře o užívání výrobků OKG. Obecně můžeme i v tomto případě užívání výrobků OKG jenom doporučit. Využíváme moudrosti čínské medicíny, proto v tomto případě doporučujeme ovlivňovat orgány, které přispívají k tvorbě krve, tzn. slezinu a slinivku a potom ledviny a játra - takže OK Alfa+ a Emulips Forte (stimulují pankreatickou aktivitu, pomáhají regulovat poruchy funkce slinivky, Emulips Forte navíc stimuluje množení bílých i červených krvinek a podporuje funkci jater), OK Tau+ (stimuluje funkci ledvin a jater), OK Beta+ (podporuje pročištění organismu, příznivě ovlivňuje funkci ledvin a jater). Zvýšenou pozornost je třeba věnovat užívání výrobků OKG, pokud užíváte léky určené ke snížení krevní srážlivosti (Warfarin apod.)! Považujeme za velmi dobrou volbu, užívat výrobky OKG, pokud potřebujete posílit Vaši kardiovaskulární soustavu a celkově pročistit a posílit organismus - při užívání antikoagulancií je ale třeba zvýšené pozornosti! OK Alfa+ totiž sama přispívá k ředění krve, OK Beta+ obsahuje vitamín K ovlivňující krevní srážlivost. Pacienti užívající antikoagulancia musí hlídat příjem vitamínu K potravou. Ten je obsažen především v zelenině, kuřecím a krůtím mase nebo bylinkách. Proto pacientům někteří lékaři "pro jistotu" zakáží, po dobu užívání léků k ředění krve, jíst cokoliv z potravin obsahujících vitamín K, včetně jakýchkoliv bylinných přípravků. Rozumnější však je, konzumovat stabilní množství vitamínu K bez větších výkyvů. Stabilita v příjmu neznamená restrikci v příjmu. Pokud se člověk užívající např. Warfarin rozhodne pravidelně užívat výrobky OKG, doporučujeme to oznámit ošetřujícímu lékaři a poté si nechat nastavit dávku léku. Vhodné jsou i častější kontroly (odběry krve) - aby se zabránilo nedostatečnému nebo přílišnému "naředění" krve. Užíváním výrobků OKG zmírníte negativní vedlejší účinky léků a přispějete k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Zkušenosti se skvělými výsledky s užíváním Warfarinu současně s výrobky OKG nám přibývají.


Je vhodné užívat přípravek OK Alfa+ současně s ostatními výrobky OKG?

Ano, je to výborná volba! I když těžiště působení OK Alfa+ leží v příznivém ovlivňování procesů v trávicím traktu (především činnosti slinivky břišní a žaludeční činnosti), hlavním efektem je harmonizování celého Vašeho organismu. OK Alfa+ je proto mimořádně vhodná pro užívání společně se všemi produkty OKG, jejichž účinnost zvyšuje - zesiluje a urychluje. Spojení OK Alfy+ s ostatními výrobky OKG vykazuje vynikající výsledky ve zkrácení doby pro dosažení příznivého efektu. Příznivé účinky výrobků OKG, projevující se při užívání jednotlivých přípravků většinou až po několika měsících, OK Alfa+ zásadním způsobem urychluje. OK Alfa+ je ztělesněním synergie, na které je založeno působení produktů OKG.