Registrace - SLEVA 40 % !

Registrací získáváte okamžitou SLEVU 40 % na veškerý sortiment firmy. Součástí registrace je objednávka startovací soupravy, která obsahuje kromě registrace také důležité materiály. Najdete zde Vámi vyplněnou smlouvu (která Vás k ničemu nezavazuje, ale naopak opravňuje k využití 40% slevy), barevné informační letáky produktů, ceník + jeden výrobek O.K.G. jako dárek k registraci.

 

Registrace stojí POUZE 200 Kč (+ poštovné) . Ráda bych zdůraznila, že poplatek nejde nikomu do kapsy! Část peněz jde na dětskou brněnskou onkologickou nadaci Krtek. Jsme společnost zaměřená na zdraví, tudíž i zdraví podporujeme ... a tím spíš, když se jedná o zdraví dětí.

 

Nemusíte za touto částkou hledat nějaký podvod. Chápu, že má člověk v dnešní době obavy, aby někomu nenalítnul a o své peníze nepřišel. To se Vám ale u nás nestane. Společnost OKG je prosperující společností, která je na trhu již více než 11 let. Její obrat měsíc od měsíce stoupá, což je důkaz toho jak produkty lidem pomáhají a těší se větší a větší oblibě.

 

Jediná podmínka je minimální věk 18 let.

 

Registrací získáváte výhody (40% sleva na produkty), ale k NIČEMU se NEZAVAZUJETE (žádný povinný měsíční odběr, nic takového)!!! A já Vám budu vždy na blízku, když budete potřebovat poradit s výběrem vhodných produktů. A pokud budete mít zájem si případně i přivydělat nějakou "korunku" či si do budoucna vytvořit "trvalý příjem", můžete se též obrátit přímo na mě nebo si otevřít záložku "OKG nabídka spolupráce".

 

REGISTRACI je možné provést přímo na stránkách společnosti OKG:  

https://okg-family.cz/front.reg/


Nutné je vyplnit pouze tučně označená pole. Budete také potřebovat údaje o člověku, který Vám bude vždy k dispozici pro radu a pomoc - tzv. sponzor. Což jsem já :-)  Při registraci prosím uveďte tyto údaje:


Jméno: Ing. Marie Havlová
E-mail: marie.elicarova@seznam.cz
Číslo smlouvy: 03-006685

Po registraci Vám přijdou dva emaily:
1.) potvrzení registrace - zde najdete i Vaše registrační číslo a heslo které jste zadávali při registraci
2.) objednávka startovacího balíčku - není to nic navíc, jde o registrační poplatek 200 Kč + poštovné. Ve startovacím balíčku najdete letáčky ke všem produktům, ceníky, smlouvu, dáreček a průvodce distributora (určitě si jej přečtěte – najdete zde spoustu důležitých informací)

Chtěla bych jen dodat, že poplatek nejde mě na účet, ale podklady pro platbu obdržíte od firmy - během pár hodin (v pracovní dny) po registraci. Firma pak část tohoto poplatku přeposílá na Dětskou onkologickou nadaci Krtek a zbytek pokrývají náklady na startovací sadu - na materiály, které obsahuje.

Po přijetí těchto dvou emailů se můžete přihlásit na https://okg-family.cz/ a do kolonek zadáte již Vaše přidělené registrační číslo a heslo.

Pokud by Vám nebylo něco jasné nebo byste měli další otázky, neváhejte mě kontaktovat.