B17 - svět bez rakoviny

Znáte vitamín B17 ? Víte o něm to, že jej lze s úspěchem využít k léčbě ale i prevenci rakoviny?

 

Zajímavý článek s informacemi o tomto vitamínu vyšel též v časopise Nová Regena (časopis pro zdraví a alternativní léčení), jehož kopii přikládám.

 

Více informací naleznete i v samotné knize "Svět bez rakoviny, příběh vitaminu B17" , kde G. Edward Griffin uvádí důkazy svědčící o tom, že rakovina je onemocnění způsobené nevyváženou stravou - stejně jako kurděje či pelagra - zhoršené nedostatkem nezbytné složky potravy v jídleníčku dnešního moderního člověka. Touto látkou je vitamín B17, kterému se říká též laetril nebo amygdalin. Ve své purifikované formě, využívané pro léčbu rakoviny, je znám právě jako Laetril.

 

Vyskytuje se v přírodě ve více než 1200 druzích jedlých rostlin, které jsou dostupné prakticky všude.

Edward Griffin

Vitamín B17 je obsažen v jádrech pecek běžných druhů ovoce jako jsou meruňky, broskve, švestky, třešně, višně, ryngle, “špendlíky“ a mnoho dalších. Avšak nejvyšší obsah této účinné látky vitaminu B17 je obsaženo vmeruňkových jádrech.

 

 

Ortodoxní medicína tento příběh ovšem neschvaluje. FDA, AMA a Americká společnost pro rakovinu jej označily jako podvod a šarlatánství. Nicméně důkazy jasně svědčí o tom, že se v této oblasti nalézá odpověď na rébus rakoviny.

 

Proč však vede ortodoxní medicína válku proti tomuto bezlékovému přístupu? Autor tvrdí, že odpověď musíme hledat nikoliv ve vědě, nýbrž v politice. Je totiž založena na skryté ekonomické a mocenské  agendě těch, kteří ovládají lékařský establishment.

 

 

Jeden z nejznámějších lékařů a biochemiků 20. století, dr. Hans Nieper z Německa, v roce 2001 prohlásil, že stávající model působení B17 má vážné nedostatky. Slíbil, že svět bude překvapen, až zveřejní výsledky svých posledních výzkumů věnujících se působení B17 na rakovinové buňky. Bohužel, dr. Nieper zemřel náhle ve věku sedmdesáti let na infarkt (vyskytly se dokonce dohady, že byl záměrně otráven) a výsledky jeho práce nebyly údajně nikdy nalezeny.

 

 

B17 a rakovina.pdf (3 MB)