Frekvenční diagnostika a zapper

Už jste slyšeli o diagnostických přístrojích, které dokážou ve Vašem těle objevit přemnožené patogeny, ať jsou to bakterie, viry, parazité …, které jsou nejčastější příčinou nemocí, a to vše na bázi odečtu „jejich frekvencí“ ?

Neví si Váš lékař rady a nezabírají Vám žádné „léky“ či si nechcete nadále ničit zdraví vedlejšími účinky „léků“?  Není na čase zkusit jinou a spolehlivou metodu, která odhalí co je možnou příčinou Vaší nemoci?

Je již více firem či jednotlivců - specialistů, kteří mají diagnostické přístroje (Diacom, Oberon, F-scan…), které fungují na bázi odečítání frekvencí bakterií, virů, parazitů ve Vašem těle …

 

Jak to funguje? Vyšetření může i s analýzou zjištěných „dat“ trvat zhruba 1-3 hodiny (to je čistě individuální záležitost) a přístroj Vám zjistí, co vše obsahují Vaše útroby a co je možnou příčinou Vašich nemocí. Určitě jste četli i jiné články o tom, jak naše zdraví ovlivňují přemnožené bakterie, viry, parazité. A právě touto diagnózou zjistíte mnohem více než jen „obyčejnými testy krve“…

 

Na základě této diagnózy je pak také dále možné využít frekvenční terapii pomocí zapperu či plazmového generátoru, který dokáže „ničit“ viry a bakterie na bázi „jejich frekvence“. Vždy je lepší ale i k těmto pomocníkům přidat další „pomoc“, a to ve formě přírodních doplňků stravy.

 

Léčba pomocí frekvenční terapie není žádnou novinkou, jak se dočtete např. v knize „Léčba rakoviny, která fungovala!“ (šokující fakta o korupci a naději v lékařství), kde hlavní „dík“ patří vědci jménem Dr. Royal Raymond Rife….

Takže pokud si myslíte, že by tohle bylo řešení pro Vás nebo Vás třeba jen zajímají další informace k tomuto tématu, přikládám kopie článků z časopisu Nová Regena, kde se dozvíte více.

Pokud jste ještě nečetli žádný z článků či příspěvků Ing. Hany Bláhové, určitě si něco od ní přečtěte, dozvíte se zajímavé informace "z praxe".

 

Existuje i literatura, která se zabývá tímto tématem, jako příklad uvádím:

„Revoluce v léčení všech nemocí“ – Hulda Regehr Clark

„Léčba a prevence všech druhů rakoviny“ – Hulda Regehr Clark

„Léčba rakoviny, která fungovala“ – Barry Lynes

„Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí (CAFL)“

 

Zapper 1.pdf (6,9 MB)
Zapper 2.pdf (3,3 MB)