Mattoni

Nedávno mi přišel tento email, cituji:

MATTONI UŽ NENÍ .... Dovoluji si Vám přeposlat jeden dokument s neuvěřitelnou přílohou... To fakt stojí za to si ji přečíst!!!


Autor s šířením souhlasí a v dopise píše: "Já nemůžu Mattonku ani vidět, natož pít". Mimochodem italská firma, která značku dnes vlastní, nemá s Mattonim nic společného. Než stáčírnu v Kyselce koupila, byla to zcela neznámá firmička na limonádu. Dnes vlastní i Poděbradku a Dobrou vodu. To, co dnes vyváží jako minerálku Mattoni, už s původní Mattonkou nemá moc co do činění. Rabují tak zběsile, že těží z mnoha vrtů, kterými prošpikovali okolí Kyselky (lidem v Kyselce se ztrácí ze studní voda, což generace nepamatují), z těch vrtů to pak stáčejí do obrovské nádrže a rvou do toho kysličník uhličitý. Takže něco, jako si doma vyrobíte pomocí bombiček na sifon.
A někteří idioti si tuhle kyselku dávají v pětihvězdičkových hotelech za 50 Kč za 2,5 dcl! Původní Ottův pramen vyvěrá na rumišti, jak je vidět na fotografiích. To jen tak... na okraj..." Srdečně zdravím! autor - Pavel P. Ries


MATTONI UŽ NENÍ .... - kdo by to byl řekl... posílejte dál, prosím!

 

Zde je zmiňovaná příloha:

 

Mattoni.pdf (2,2 MB)