Očkování - vakcinace

O očkování a jeho toxickém působení již bylo napsáno mnoho knih. Člověk by se měl zamyslet, něco si přečíst a zauvažovat. Každý k tomu může mít různé stanovisko, což je pochopitelné, ale vzdělávat se a vyhledávat informace není nikdy na závadu.

I přesto, že již vyšlo spoustu knih k této problematice, přidám jeden krátký článek zahrnující postoj lékaře-naturopata, biochemika, iridologa a bylináře jménem Robert S. Morse.

Princip, který se uplatňuje zejména v alopatické (ale i homeopatické) medicíně je nazýván „stejné léčí stejné“. V souladu s ním věda stvořila toxický, často i smrtící koncept a postup, při němž se do těla vpravují živí parazité v naději, že si tělo vůči nim vytvoří imunitu. Ano, mluvíme teď o očkování, vakcinaci.

Očkování se opírá o teorii, že mikrobi jsou příčinou většiny nemocí. Dnes se ale názory vědy od této teorie odvrací a je nahrazena názorem, že za vše mohou geny (genetika).

Příkladem nesprávné aplikace principu „stejné léčí stejným“ je vakcína proti dětské obrně. Teorie je následující: abyste byli imunní vůči tomuto viru, musíte jej opakovaně přijmout, ale v menších dávkách. Tělo si proti němu vytvoří protilátky, což vyvolá rychlejší imunitní reakci na tento patogen. Imunitní buňka zničí buňku viru dřív, než se tělu vymkne z kontroly nebo bude patogen ignorovat. Ten může být v těle pořád, ale neaktivní. Takové uvažování považuje R. S. Morse za scestné a fakta mu dávají za pravdu. Od té doby co bylo zavedeno očkování proti obrně, vzrostl počet případů o 680 %, jak ukazuje dr. Leonard Horowitz ve své knize Emerging Viruses.

Ne jinak je to např. při očkování proti chřipce. Kolik znáte lidí, kteří se nechali očkovat a stejně chřipku dostali? To je jen další příklad absurdnosti této toxické metody.

 

Nebezpečí očkování by se nemělo popírat. Vakcíny proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a dětské obrně obsahují živé, ale oslabené viry. Ač se ve světě tvrdí, že dětská obrna byla již vymýcena, často se zapomíná zmínit, že zaznamenané případy obrny byly po datu tohoto vymýcení způsobeny vakcínou nebo to, že dnes obrnu nazýváme jménem „spinální meningitida“. Kdy zvedneme hlavu z prachu a pochopíme? Čisté a vitální tělo neonemocní, protože jeho imunitní systém je silný a jeho schopnosti chránit se neuvěřitelné. Navíc: přirozená imunita vydrží celý život, zatímco imunita vytvořená vakcinací je krátkodobá – odhaduje se asi na 7 let. Zapomínáme na to, že příroda  nám dává, prostřednictvím říše rostlin vše, co potřebujeme.

 

Mnohé vakcíny jsou vlastně experimenty. Jeden takový provedly Kaiser Permanente of Southern California a U.S. Center for Disease Control (CDC) s požehnáním Světové zdravotnické organizace: V letech 1989 – 1991 bylo naočkováno 1500 „chudých, černošských a latinskoamerických dětí, zejména z LA virem spalniček Edmonston-Zagreb. Předtím se tento experiment prováděl v Africe na Haiti a v Mexiku s katastrofálními výsledky. Obrovské množství dětí zemřelo ihned po vakcinaci a mnoho dalších na následky potlačené imunity zaviněné vakcinací.

Očkování vede k imunosupresivitě, schopnosti potlačit imunitní reakci hostitele a k mutacím virů, což způsobuje bezpočet nemocí, jimiž dnes mnozí z nás trpí. Z pouhé hlouposti a touhy ovládnout přírodu a druhé zavinili lidé a jejich přístup ke vědě mnoho zbytečné bolesti, utrpení a úmrtí.

Aids, rakovina, tělesné mutace a další mají přímou souvislost s očkováním. Protože většina vakcín je živých a získaných z lidských či zvířecích tkání, dochází k infikování těmito viry a k jejich mutacím.

 

Barbara Loe Fischerová, předsedkyně Národního informačního centra o vakcínách tvrdí, že vakcíny mají na svědomí čím dál větší počet dětí i dospělých s endokrinními a neurologickými poruchami, hyperaktivitou, problémy s učením, astmatem, syndromem chronické únavy, vředy, revmatickou artritidou, roztroušenou sklerózou atd. Usiluje o monitorování dlouhodobých následků hromadné vakcinace a požaduje, aby si lékaři byli naprosto jistí, že jejich vakcíny neohrožují lidské zdraví.

 

Dnes již existují přesvědčivé důkazy, které se opírají o výzkum a ohlášené případy, že očkování je toxické a někdy i smrtící. Proč naše vláda a instituce, které byly vytvořeny kvůli ochraně našeho zdraví trpí taková zvěrstva? Jaký je rozdíl mezi tím, co se děje teď a co se dělo v nacistickém Německu, kde byly při podobných pokusech zlikvidovány statisíce Židů? Jedině ten, že očkování je legální a rozšířené po celém světě. Jde samozřejmě o peníze.

 

Mnoho lékařských časopisů informovalo o vedlejších účincích některých vakcín, např. vakcíny proti spalničkám, která je spojována s astmatem a alergiemi. Očkování proti tetanu, černému kašli a záškrtu (DPT) mělo a má dalekosáhlé a katastrofální následky, včetně spousty ztracených životů. Vakcína DPT je spojována zejména s poškozením mozku a neurologickými chorobami (roztr.skleróza, Parkinsonova nemoc, Lou Gehrigova choroba atd.).

 

Vakcína proti hepatitidě typu B je rovněž nebezpečná. Je třeba říci, že hepatitida typu B není těžká choroba a přes 90% případů lze vyléčit běžnými medikamenty. Přesto byla vyvinuta vakcína, která je dnes spojována s artritidou, cukrovkou, cévními chorobami, Bellovou paralýzou, roztroušenou sklerózou a dalšími neurologickými chorobami. Po zavedení vakcinace vzrostl v Novém Zélandě počet nemocných cukrovkou o 60%. The British Medical Journal informoval o spojitosti vakcíny proti hepatitidě B s autismem a zánětem střev.

Jeden z nejhorších případů s nímž se R. S. Morse setkal: 16ti měsíční holčička z Texasu byla ve 3 měsících naočkována proti hepatitidě typu B a krátce na to dostala těžké křeče. Dočasně oslepla a jedno oko se jí stočilo doleva. Paradoxně onemocněla hepatitidou, utrpěla poškození mozku a postihla ji těžká skolióza….

A jako by toho nebylo málo, výzkumy ukázaly, že ve čtyřech největších městech USA byl do vakcíny proti hepatitidě typu B zanesen virus HIV. Ač měl původně sloužit jako biologická zbraň, byl virus HIV zanesen mezi chudinu, etnické menšiny a  homosexuální komunity. Dr. Horowitz provedl v této věci rozsáhlé šetření a shromáždil fakta o tom, kdo, kdy a kde se na tomto experimentu podílel…

 

Neil Z. Miller, který se zabývá problematikou očkování tvrdí, že než se před několika desítky lety začalo s celoplošným očkováním proti obrně, nedosahovala rakovina epidemických rozměrů, že autoimunní choroby byly prakticky neznámé a že dětský autismus neexistoval vůbec. Naše děti dostávají v průběhu života 20 až 30 různých vakcín … není divu, že každý rok přibude mnoho případů dětské cukrovky a číslo těchto případů stále roste. To mluví za vše.

 

Výrobci vakcín mají odjakživa starosti s problémem kontaminace. Za druhé světové války byla vakcína proti žluté zimnici nevědomky infikována virem hepatitidy a naočkována vojákům. To vyvolalo asi 50 000 případů hepatitidy…

Opičí vir č. 40, označovaný jako Sim-40 nebo SV40: Tento virus vznikl v první polovině padesátých let min. století, kdy došlo ke kontaminaci vakcín proti dětské obrně, připravovaných z opičí ledvinové tkáně. Tento vir R. S. Morse zkoumal několik let a dospěl k názoru, že způsobuje u zvířat rakovinu a u člověka souvisí s některými druhy rakoviny plic a rakovinou kostní dřeně.

 

Dnešní lidé jsou mnohem toxičtější a nemocnější než jejich předkové. Mají nebývale oslabený imunitní systém, což je dáno geneticky. Protože se lidé rozhodli tak jak se rozhodli, zejména pro očkování jedy, jsme dnes svědky chronických a degenerativních oslabení. Mějme na paměti, že parazity nemůžeme vpravit do toxického těla bez vážných následků. Vzhledem k tomu, že o virech toho víme stále tak málo, je velice nebezpečné si s nimi zahrávat. Existuje podezření, že se tyto virové bílkoviny stávají součástí naší DNA a přenášejí se geneticky.

 

Stejně jako se všechno, co v životě zažijeme, stává součástí našich paměťových vzorců, tak je tomu i s veškerým životem včetně nejmenších buněk v těle. Veškerý život má paměť i emoce, a to až po nejdrobnější stvořené látky a prvky. Očištění těla od veškerých toxinů a posílení buněk je logickým způsobem, jak zvítězit nad nemocemi.

Jde o Vaše tělo, přemýšlejte o něm. Věřte sobě a přírodě. Probuďte se, už dnes je skoro pozdě !